•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 429
   کد: 183545
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
   عضو شورای چهارم اسلامی شهر مشهد در مراسم بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر ( محمدآباد)د-طرق؛

   اقدام بزرگ شهردار و شورای شهر مشهد در بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمدآباد) قابل تقدیر است

   در مخیله مردم طرق خطور نمی‎‏کرد که این پروژه اجرایی شود اما شما با اراده‏‌ای قوی آن را اجرا کردید و باید بدانید که این پروژه در چشم ما بسیار بزرگ است.
   اقدام بزرگ شهردار و شورای شهر مشهد در بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمدآباد) قابل تقدیر است

   عضو شورای چهارم شهرمشهد ضمن اشاره به بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد) – طرق گفت: اقدام بزرگ شهردارو شورای شهر مشهد در بازگشایی این جاده قابل تقدیر است.
   به گزارش پایگاه اطلاع ‏رسانی شهرداری مشهد، حسن قدیری طرقی در مراسم افتتاح همزمان بازگشایی جاده  شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق، تعریض و آسفالت باند شمالی بولوار حر حد فاصل شهرک شهید باهنر به شهرک شهید رجایی که با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای شهرمشهد و ساکنان منطقه طرق برگزارشد، اظهار کرد: من به عنوان نماینده مردم طرق به شهردار و شورای شهر مشهد می‎‏گویم که کار بسیار بسیار بزرگ و ماندگاری را انجام داده‎اید.
   وی اضافه کرد: به این پروژه که نگاه می‎کنیم خدا را می بینیم، زیرا دست اراده الهی به وسیله بندگان خدا نمایان می‏شود.
   عضو سابق شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه افتخار می‎کنیم که چنین شهرداری انتخاب شده است، تصریح کرد: در مخیله مردم طرق خطور نمی‎‏کرد که این پروژه اجرایی شود اما شما با اراده ‏ای قوی آن را اجرا کردید و باید بدانید که این پروژه در چشم ما بسیار بزرگ است.
   قدیری طرقی ادامه داد: پیش از اجرای پروژه  شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق به دلیل کم عرضی و خرابی جاده 45 نفر از اهالی طرق در تصادفات کشته و 15 نفر معلول شده‏اند، لذا اگر بگوییم مدیریت شهری تصادفات منجر به کشته شدن را در این جاده به صفر رسانده است، اقرار نکرده‎ایم و این کار بسیار بزرگی است.
   وی تصریح کرد: تقاضا داریم این جاده از سوی شورای شهر به نام شهدای طرق نامگذاری شود.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 429
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .