•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 335
   کد: 183627
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   پس از انتخاب موفق منتخبین 48 محله شهر در دست اجرا است:

   ثبت نام سومین گام انتخابات شورای اجتماعی محلات در مشهد

   گام اول و دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات در 48 محله شهر مشهد در فروردین و مردادماه سال جاری با موفقیت برگزار شد
   ثبت نام سومین گام انتخابات شورای اجتماعی محلات در مشهد

   ثبت نام سومین گام انتخابات شورای اجتماعی محلات در مشهد در دست اجرا است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، پس از پشت سر گذاشتن دو گام و تعیین منتخبین ۴۸ محله، اداره شوراهای اجتماعی محلات بر آن است تا گام سوم مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات را در سطح گسترده‌تری با ۸۳ محله در سطح ۱۲ منطقه باقی مانده و با مشارکت ساکنین دغدغه‌مند این محلات برگزار کند.
   فرآیند تبلیغات و ثبت نام گام سوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات از ۳۱ شهریور شروع شده و تا۲۱ مهرماه ادامه دارد. پس از یک هفته نیز مهلت اعتراض و بررسی مدارک وجود دارد و با آغاز آبان‌ماه فرآیند تشکیل مجامع و انتخاب اعضای شورای اجتماعی محله اجرا می‌شود.
   اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد پس از 10 سال فعالیت شهری در سطح محلات شهر، در سال جدید با تصویب و ابلاغ آئین‌نامه شوراهای اجتماعی محلات توسط پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد، مامور به تشکیل دوره جدید این شوراها با رای مردم محلات شد. از این‌رو این اداره با برنامه‌ریزی چند گام اقدام به تشکیل مجامع داوطلبی برای تشکیل ۱۷۰ شورای اجتماعی محله در ۱۳ منطقه شهری کرد.
   پس از برنامه‌ریزی و تدوین فرآیند، گام اول و دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات در 48 محله شهر مشهد در فروردین و مردادماه سال جاری با موفقیت برگزار شد و کارگاه‌های آموزشی و توانمندسازی منتخبین مجامع مطابق با دستورالعمل پیوست آئین نامه مصوب به منظور آشنایی هرچه بیشتر اعضای شوراهای اجتماعی محلات با ارکان این نهاد و مسائل مبتلابه شهری و محله ای برپا گردید.
   گفتنی است ثبت نام مجامع داوطلبی به دو شیوه مراجعه حضوری به دبیرخانه شوراهای اجتماعی محلات منطقه و مراجعه به سایت www.mahallat.mashhad.ir انجام می‌شود. همچنین داوطلبین محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محلات هدف و شرایط عضویت در مجامع داوطلبی به آدرس سایت ذکر شده، کانال تلگرامی‌ و صفحه اینستاگرام اداره شوراهای اجتماعی محلات به آدرس @Mahallat_mashhadمراجعه کنند.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 335
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .