•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 329
   کد: 183631
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   مشاور بین الملل شهرداری مشهد خبر داد؛

   مشهد از 10 تا 12 مهر ماه میزبان اجلاس و مدل شبیه سازی شده سازمان همکاری اقتصادی اکوخواهد بود

   در این اجلاس مهمانانی از کشورهای ترکیه، پاکستان، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، ژاپن حضور خواهند داشت و دانشجویان منتخب در یک روز نقش وزرای خارجه کشورهای اکو را مورد بررسی و شبیه سازی قرار می‎دهند.
   مشهد از 10 تا 12 مهر ماه میزبان اجلاس و مدل شبیه سازی شده سازمان همکاری اقتصادی اکوخواهد بود

   مشاور بین‎الملل شهردار مشهد از میزبانی این شهر برای اجلاس و مدل شبیه سازی سازمان همکاری اقتصادی اکو در روزهای 10 تا 12 مهرماه خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، حسین کشیری با عنوان این خبرافزود: مشهد در روزهای دهم تا دوازدهم مهر ماه، میزبان اجلاس و مدل شبیه سازی سازمان همکاری اقتصادی (اکو) با حضور سفرا، نمایندگان دیپلماتیک، دانشجویان نخبه و منتخب در رشته‎های روابط بین‎الملل، علوم سیاسی، حقوق بین‌الملل، گردشگری، زبان انگلیسی و ... از سراسر کشور است.
   وی افزود: هدف از برگزاری این اجلاس، این است که در حوزه دیپلماسی عمومی و محورهای مربوط به معرفی مشهد در حوزه گردشگری، ترانزیت و حمل و نقل بین‎الملی بتوانیم چند کارگروه برگزار کنیم، همچنین با حضور اساتید برجسته به بحث و بررسی پیرامون این موضوعات بپردازیم.

   کشیری تصریح کرد: علاوه بر این درصدد هستیم میزبانی اجلاس جوانان جهان را در مشهد به عهده بگیریم و قرار است این میزبانی به عنوان بستری برای آن رویداد بزرگ باشد.

   وی گفت: در این اجلاس مهمانانی از کشورهای ترکیه، پاکستان، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، ژاپن حضور خواهند داشت و دانشجویان منتخب در یک روز نقش وزرای خارجه کشورهای اکو را مورد بررسی و شبیه سازی قرار می‎دهند.
   کشیری خاطرنشان کرد: این اجلاس با سخنرانی سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه آغاز خواهد شد.

   اختر گنجیان

   تعداد بازدید: 329
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .