•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 257
   کد: 183632
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   تاکید شهردار بر اجرای توسعه 500 تا 700هکتاری کمربند سبز طی دوسال آینده

   با توجه به اینکه این پروژه قدم بزرگی در جهت توسعه فضای سبز شهر است، می‎توان گفت 350 هکتار برای یکسال نیز عدد بزرگی است، شهردار محترم تاکید داشتند برای دو سال آینده هدف گذاری داشته باشیم. به همین دلیل 500 تا 700 هکتار تملک و تامین اعتبار در کمربند سبز صورت می‎گیرد.
   تاکید شهردار بر اجرای توسعه 500 تا 700هکتاری کمربند سبز طی دوسال آینده

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: دیروز عملیات اجرایی حدود 350 هکتار درختکاری در کمربند سبز آغاز شد و بنا است در زمان بندی یکساله به همراه توسعه شبکه آبیاری به پایان برسد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با عنوان مطلب بالا خاطرنشان کرد: برآورد اولیه این پروژه 18 میلیارد تومان است اما تا 19 میلیارد تومان امکان هزینه در این خصوص وجود خواهد شد.
   وی ادامه داد: با توجه به اینکه این پروژه قدم بزرگی در جهت توسعه فضای سبز شهر است، می‎توان گفت 350 هکتار برای یکسال نیز عدد بزرگی است، شهردار محترم تاکید داشتند برای دو سال آینده هدف گذاری داشته باشیم. به همین دلیل 500 تا 700 هکتار تملک و تامین اعتبار در کمربند سبز صورت می گیرد.
   یعقوبی افزود: با توجه اینکه تخصیص های خوبی برای شبکه جداسازی آب شرب با آب خام در نظر گرفته شده است می توانیم شبکه جداسازی را به کمربند سبز برسانیم و به موازات درختکاری دوسال آینده، توسعه شبکه آب شرب از آب خام را داشته باشیم.
   وی افزود: امیدواریم عملیات اجرایی تصفیه خانه های سیدی و چهل بازه نیز تا پایان سال انجام شود و برای سال آینده، جهت استفاده در کمربند سبز وارد مدار شبکه شود.

   اختر گنجیان

   تعداد بازدید: 257
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .