•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 251
   کد: 183644
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

   تخصیص سهمیه لاستیک به ناوگان حمل و نقل بار بر اساس پیمایش خودرو

   مالکان این خودروها می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.utcms.ir و مطالعه شرایط، حواله خود را دریافت کرده و از نمایندگی فروش مشخص‌شده در حواله، لاستیک خود را برابر نرخ‌های مصوب تحویل بگیرند.
   تخصیص سهمیه لاستیک به ناوگان حمل و نقل بار بر اساس پیمایش خودرو

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد از تخصیص لاستیک رایانه‎ای به‎صورت سیستمی و براساس پیمایش خودرو خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین مختاری در این خصوص گفت: یکی از شرایط استفاده از سهمیه لاستیک یارانه‌ای برای خودروهای سنگین ونیمه سنگین داشتن پروانه فعالیت از یکی از شهرداری‏های سراسر کشور است.
   وی با بیان اینکه مالکان ناوگان مجهز به دستگاه هوشمند سیپاد یا اخذ باربرگ حقیقی، برای دریافت لاستیک در اولویت خواهند بود، اظهارکرد: مالکان این خودروها می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.utcms.ir و مطالعه شرایط، حواله خود را دریافت کرده و از نمایندگی فروش مشخص‌شده در حواله، لاستیک خود را برابر نرخ‌های مصوب تحویل بگیرند.
   مختاری ادامه داد: همراه داشتن کارت ملی، کارت خودرو، پروانه فعالیت و حواله دریافتی از سامانه برای تحویل لاستیک از نمایندگی‌های مجاز فروش لاستیک الزامی است.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 251
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .