•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 332
   کد: 183671
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

   افزایش 360 درصدی اعتبار اصلاح و بهسازی پیاده‎ روهای شهر/ اختصاص 14 میلیارد تومان برای ایجاد مسیردوچرخه

   در حال حاضر 76 پروژه با 220 هزارمترمربع و اعتبار 60 میلیارد تومان در مناطق مختلف شهر مشهد در حال اصلاح و بهسازی است.
   افزایش 360 درصدی اعتبار اصلاح و بهسازی پیاده ‎روهای شهر/ اختصاص 14 میلیارد تومان برای ایجاد مسیردوچرخه

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ضمن اشاره به تاکیدات شهردار و شورای شهر در مناسب‎سازی فضاهای شهری برای شهروندان به ویژه معلولان گفت: اعتبارات اختصاص یافته برای اصلاح و بهسازی پیاده ‎روهای شهر در سال 98 نسبت به سال گذشته، حدود 360 درصد افزایش داشته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، خلیل ‏الله کاظمی دراین خصوص افزود: براین اساس امسال 65 میلیارد تومان اعتباربه اصلاح و بهسازی پیاده ‎روها اختصاص یافته که سال 97 این رقم 18 میلیارد تومان بوده است.
   وی اضافه کرد: در حال حاضر 76 پروژه با 220 هزارمترمربع و اعتبار 60 میلیارد تومان در مناطق مختلف شهر مشهد در حال اصلاح و بهسازی است.
   وی تصریح کرد: همچنین 16 هزار مترمربع از پیاده ‎روهای شهرمشهد نیز که دارای نقص است با هزینه 3میلیارد و 200میلیون تومان رفع نقص شده است.
   کاظمی با بیان اینکه امسال 10 هزارمترمربع مسیرویژه توان‎ یابان درپیاده روها ایجاد خواهد شد، اظهارکرد: برای این کار بیش از2 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به بهسازی پیاده ‎روهای مسیر خیابان کوهسنگی به طول 4 کیلومتر اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به عرض مناسب مسیر کوهسنگی، بهسازی پیاده ‎روهای این خیابان با طرح ویژه و زیبایی در حال احداث است تا شهروندان به پیاده ‎روی تشویق شوند.
   وی گفت: یکی دیگر از پروژه های قابل توجه دراین حوزه بهسازی پیاده روهای بولوار طبرسی شمالی به طول دو کیلومتراست که عملیات اجرایی آن از میدان فجر تا انتهای بولوار طبرسی شمالی با اعتبار3 میلیارد تومان امسال آغازخواهد شد که فضای خوبی را در این منطقه جهت پیاده ‏روی ایجاد خواهد کرد.
   کاظمی افزود: درکنار 65 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته به اصلاح و بهسازی پیاده‎روها برای امسال 14 میلیارد و 15 میلیون تومان نیز برای ایجاد 58 کیلومتر مسیر دوچرخه درنظر گرفته شده است.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: در حال حاضر در مشهد 125 کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه ایجاد شده است که امسال به 183 کیلومتر افزایش خواهد یافت.
   مجید خبیری

   کلید واژه ها: بهسازی - اصلاح - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 332
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .