•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 190
   کد: 183694
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای شهر و مناطق شهرداری مشهد؛

   امسال نسبت به سال گذشته نمایشگاه از سطح کیفی و‌کمی خوبی برخوردار بود

   حضور کمپین "خط عابر، خط زندگی" در این نمایشگاه نشان دهنده این بود که ما در زمینه فرهنگ سازی ترافیک پیشرفت خوبی داشته‎ایم.
   امسال نسبت به سال گذشته نمایشگاه از سطح کیفی و‌کمی خوبی برخوردار بود

   مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای شهر و مناطق شهرداری مشهد گفت: امسال نسبت به سال گذشته نمایشگاه از سطح کیفی و‌کمی خوبی برخوردار بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی در حاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، عمران، حمل و نقل و ترافیک، همراه با چهاردهمین نمایشگاه برق(قدرت، الکترونیک)، تجهیزات و صنایع وابسته با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‎هایی این فرصت را به تولید کننده می‎دهد تا با فراغ بال تولیدات داخلی خود را به عرصه نمایش بگذارند.
   وی ادامه داد: حضور کمپین "خط عابر، خط زندگی" در این نمایشگاه نشان دهنده این بود که ما در زمینه فرهنگ سازی ترافیک پیشرفت خوبی داشته‎ایم.
   حاتمی به سطح خوب برگزاری نمایشگاه هم اشاره کرد و گفت: حضور افراد توانمند در غرفه ها و توجه به نیاز آن‏ها از جمله برنامه‎های ما در حوزه شهرداری است.

   تعداد بازدید: 190
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .