•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 194
   کد: 183753
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد هشدارداد؛

   ظرف 30 سال آینده ایران جزو پیرترین کشورهای خاورمیانه خواهد بود

   ناشنوایان عزیز نیز باید در برنامه ریزی های شهری مورد توجه قرار گیرند لذا از تعدادی از ناشنوایان عزیز دعوت شد تا در نشست علنی امروز حضور یافته و دغدغه هایشان را مطرح کنند.
   ظرف 30 سال آینده ایران جزو پیرترین کشورهای خاورمیانه خواهد بود

   رییس شورای شهر مشهد ضمن اشاره به روز جهانی سالمندان گفت: با توجه به آمار ظرف 30 سال آینده ایران جزو پیرترین کشورهای خاورمیانه خواهد بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری، امروز در ابتدای هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: فردا سه شنبه روز جهانی سالمندان است و بر اساس آمارهای منتشر شده ایران، ظرف سی سال آینده جزو سالمندترین کشورهای خاورمیانه خواهد بود.
   وی به مناسب سازی فضاهای شهری برای استفاده سالمندان اشاره و اظهارکرد: در حقوق شهروندی هم به این موضوع اشاره شده که شرایط شهری و معابر باید به گونه‌ای باشد که امکان استفاده برای سالمندان نیز همانند سایر شهروندان مهیا شود.
   حیدری به 8 مهرماه روز جهانی ناشنوایان هم اشاره کرد و گفت: ناشنوایان عزیز نیز باید در برنامه ریزی های شهری مورد توجه قرار گیرند لذا از تعدادی از ناشنوایان عزیز دعوت شد تا در نشست علنی امروز حضور یافته و دغدغه هایشان را مطرح کنند.
   حیدری به سالروز بزرگداشت مولوی هم اشاره کرد و گفت: مولوی آگاهی و درد را در یک شبکه تفصیلی به هم پیوند می‌زند، در نگاه مولوی جهل از علل اصلی مشکلات بشری است.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد ضمن اشاره به اینکه پنج‌شنبه نیز روز جهانی مبارزه با سرطان است، افزود: مهم‌ترین بخش در مبارزه و پیشگیری از سرطان آگاه کردن جامعه و توجه به بهداشت است که برای اطلاع رسانی و ارتقاء آگاهی‌های مردم در زمینه پیشگیری از سرطان اعلام آمادگی کرده ایم.
   وی همچنین به سیزدهم مهرماه روز نیروی انتظامی نیز اشاره کرد و ادامه داد: نظم اجتماعی یکی از شاخصه‌های جامعه پیشرفته است، کنترل اجتماعی امر مورد نیاز و مهم برای هر جامعه است که نیروی انتظامی آن را برعهده دارد و خوشبختانه تعامل خوبی هم میان مدیریت شهری و نیروی انتظامی برقرار است.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .