•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 730
   کد: 183831
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
   شهردار مشهد در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) تاکید کرد؛

   ساماندهی جلوخان پایانه امام رضا (ع) حس امنیت و آرامش زائران را افزایش می‌‎دهد

   معتقدیم ساختمان اصلی و مجموعه پایانه امام رضا(ع) باید حس امنیت و آرامش را به زائران و مسافران القاء کند که در این راستا افزایش نقش شهری و اجتماعی پایانه و اضافه کردن مردم به آن بسیار مهم است.
   ساماندهی جلوخان پایانه امام رضا (ع) حس امنیت و آرامش زائران را افزایش می‌‎دهد

   شهردار مشهد ضمن اشاره به اینکه پایانه امام رضا (ع) علی‌رغم وسعت و بزرگی اش، خدمات مناسبی برای زائران و مسافران ایجاد نمی‌‎کند و برخی اوقات باعث ایجاد حس نا امنی در آنها است، تاکید کرد: ساماندهی جلوخان پایانه امام رضا (ع) و سایر بخش ها باید به گونه ای انجام شود که حس امنیت و آرامش را در زائران و مسافران افزایش دهد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در بازدید از پایانه امام رضا (ع) و نشست با مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری و مدیران این سازمان که با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام شد، از نزدیک در جریان روند اجرای طرح ایزوله و نصب گیت‎های ورود و خروج به سالن‎ها و جایگاه های سوار شدن و پیاده شدن مسافران، همچنین طرح ساماندهی جلوخان پایانه امام رضا (ع) قرارگرفت.
   وی با بیان اینکه ساختمان اصلی و مجموعه جلو خان پایانه امام رضا(ع) به میزان وسعتی که دارد خدمات مناسبی را برای زائران و مسافران به دنبال ندارد، اظهارکرد: معتقدیم ساختمان اصلی و مجموعه پایانه امام رضا(ع) باید حس امنیت و آرامش را به زائران و مسافران القاء کند که در این راستا افزایش نقش شهری و اجتماعی پایانه و اضافه کردن مردم به آن بسیار مهم است.
   شهردار مشهد گفت: برای تحقق این موضوع باید میدان انقلاب توسعه یافته و پیاده راه های آن افزایش پیدا کند و در مجموعه پایانه امام رضا (ع) از جمله جلوخان نیز المان‌هایی استفاده شود که مسافران با مشاهده آنها احساس آرامش و امنیت کنند.
   شهردار مشهد افزود: فضا در جلوخان پایانه امام رضا(ع) باید برای زائران و مسافران جذاب،آرام بخش و امن و فضایی اجتماعی و شهری باشد.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 730
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .