•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 563
   کد: 184036
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
   در آستانه اربعین صورت گرفت:

   برگزاری اجتماع بیش از 900 نیروی خدماتی و اتوبوسران در نشست توجیهی کاروان اعزامی خدام الحسین(ع)

   به دنبال تقسیم ستاد مرکزی، هر سال کاروانی از نیروهای خدمتگذار شهرداری مشهد در آستانه اربعین حسینی به نجف اشرف اعزام می شوند تا در کنار سایر نیروهای مستقر، در چرخه خدمت رسانی نقش ایفا کنند.
   برگزاری اجتماع بیش از 900 نیروی خدماتی و اتوبوسران در نشست توجیهی کاروان اعزامی خدام الحسین(ع)

   نشست توجیهی کاروان اعزامی خدام الحسین(ع) شهرداری مشهد به نجف اشرف برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امروز پنجشنبه یازدهم مهرماه 600 نیروی پاکبان و 320 نفر نیروی اتوبوسرانی و کادر اجرایی در آستانه اربعین حسینی در محل تالار شهر مشهد دور هم جمع شدند تا پیش از اعزام به نجف اشرف، مسائل و نکات ایمنی، بهداشتی و حرفه ای را از زبان مسئولان و دست اندکاران امر فرابگیرند و با آمادگی کامل برای خدمت رسانی به زائران و عزاداران حسینی(ع) در نجف اشرف حاضر شوند.
   براساس این گزارش، به دنبال تقسیم ستاد مرکزی، هر سال کاروانی از نیروهای خدمتگذار شهرداری مشهد در آستانه اربعین حسینی به نجف اشرف اعزام می شوند تا در کنار سایر نیروهای مستقر، در چرخه خدمت رسانی نقش ایفا کنند.
   شارع علی بن ابی طالب، طریق کربلا، مسیر حولی و رینگ اطراف حرم مطهر حضرت علی (ع) مسیرهای تعیین شده خدمت رسانی نیروهای شرکت کننده در این همایش توجیهی است.
   گفتنی است، نیروهای خدمت رسان روزشانزدهم مهرماه از مشهد مقدس اعزام خواهند شد و پس از 12 روز توفیق خدمت گزاری به عزاداران حسینی در نجف اشرف، به مشهد بازخواهند گشت تا مهیای حضور عزاداران خاندان اهل بیت(ع) در دهه پایانی صفر در مشهد باشند.
   نجمه کیشی


    

   تعداد بازدید: 563
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .