•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 279
   کد: 184092
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
   همزمان با سراسر کشور اجرا می شود:

   خردسالان مشهدی میهمان فرهنگسرای کودک و آینده در هفته ملی کودک

   برنامه‌های هفته ملی کودک که متناسب با نام‌گذاری روزهای این هفته طراحی و برنامه‌ریزی شده است، طی روزهای ۱۳ تا ۱۹ مهر در سراسر کشور اجرایی می‌شود
   خردسالان مشهدی میهمان فرهنگسرای کودک و آینده در هفته ملی کودک

   خردسالان مشهدی به مناسبت هفته ملی کودک، میهمان ویژه برنامه‌های متنوع خواهند بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، برنامه‌های هفته ملی کودک که متناسب با نام‌گذاری روزهای این هفته طراحی و برنامه‌ریزی شده است، طی روزهای ۱۳ تا ۱۹ مهر در سراسر کشور اجرایی می‌شود و فرهنگسرای کودک و آینده در مشهد نیز اجرای این مهم را متقبل شده و با تدارک ویژه برنامه‌های شاد و مفرح برای کودکان مشهدی، به استقبال این هفته رفته است.
   بر اساس این گزارش، برگزاری سمینار فرزند پروری با حضور روان‌شناسان مطرح حوزه کودک، برپایی کارگاه مهارت‌های فرزند پروری و شکل گیری کارگاه تحلیل فیلم‌های برتر جشنواره از جمله این ویژه برنامه‌ها است. همچنین آماده شدن سالن بازی حواس پنجگانه و شهر جعبه ای برای میزبانی از کودکان، اکران فیلم در سینما کودک، برپایی صندلی داغ و گپ و گفتی با مدیران شهری، اجرای بازی های تعاملی و جمعی ویژه کودکان و اجرای بازی‌های بومی و محلی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده به مناسبت هفته ملی کودک است.
   علاوه بر این، برپایی ایستگاه آتش نشان داوطلب، شکل گیری جوانان جمعیت هلال احمر، فعالیت ایستگاه نجوم و رصد آسمان و راه اندازی ایستگاه خط عابر-خط زندگی نیز طی این هفته برنامه‌ریزی شده و اجرایی می شود.
   برپایی نمایشگاه کتاب کودک، برگزاری ایستگاه سلامت و ایمنی و برپایی ایستگاه بازی‌های فکری نیز در این راستا قابل ذکر است.
   گفتنی است، کودکان مشهدی می توانند از ساعت 9 تا 20 روزهای سیزدهم تا بیست و یکم مهرماه به فرهنگسرای کودک و آینده در بوستان کوهسنگی مراجعه کرده و در برنامه های شاد و مفرح تدارک دیده شده مشارکت کنند.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 279
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .