•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 108
   کد: 184701
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
   بر اساس اولویت و حجم ترافیک صورت گرفت:

   آسفالت 13 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه 10 مشهد

   در این پروژه خیابان های اصلی و فرعی انتهای امام دوست و شریعتی، شهید رفیعی، یوسفیه، بولوارهای حجاب، ادیب و استاد یوسفی و محور کندروی بزرگراه آزادی مورد بازسازی قرار گرفت
   آسفالت 13 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه 10 مشهد

   شهردار منطقه 10 مشهد گفت: 13460 مترمربع از معابر سطح منطقه بر اساس اولویت و حجم ترافیک از ابتدای سال جاری در این منطقه آسفالت شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با اشاره به اینکه طرح بهسازی و اصلاح آسفالت معابر و خیابان های سطح منطقه از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است و با جدیت در دستور کار قرار دارد، افزود: در این پروژه خیابان های اصلی و فرعی انتهای امام دوست و شریعتی، شهید رفیعی، یوسفیه، بولوارهای حجاب، ادیب و استاد یوسفی و محور کندروی بزرگراه آزادی مورد بازسازی قرار گرفت.
   وی تصریح کرد: در این راستا خاکبرداری، آسفالت شکافی و پی کنی 15698 متر مکعب از معابر امسال اجرایی شد.
   وی ادامه داد: 31905 متر مربع از معابر سطح منطقه در طرح ترمیم و بهسازی خیابان‌های اصلی و فرعی، روکش و لکه گیری آسفالت شد.
   شهردار منطقه 10 خاطر نشان کرد: زیر سازی و کنده کاری معابر با هدف اجرای اصولی و افزایش طول عمر و ماندگاری پروژه در متراژی بالغ بر 9 هزار مترمربع به مرحله اجرا درآمد.
    

   تعداد بازدید: 108
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .