•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 116
   کد: 184702
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
   شهردار منطقه 3 مشهد خبر داد:

   صرفه جویی بیش از 10 میلیون ریالی به دنبال اتصال به شبکه آبیاری شهری

   با توجه به اهمیت وجود فضای سبز شهری در بهبود کیفیت زندگی شهروندان و زائران و همچنین ضرورت صرفه جویی در منابع ملی و کاهش بار ترافیکی ، انجام پروژه اتصال مخازن آب فضای سبز به شبکه آب خام در راس برنامه های کاری اداره فضای سبز شهرداری منطقه 3 قرار گرفته است
   صرفه جویی بیش از 10 میلیون ریالی به دنبال اتصال به شبکه آبیاری شهری

   شهردار منطقه 3 مشهد از صرفه جویی روزانه بیش از ده میلیون ریالی اتصال مخازن آب فضای سبز کامیاب و میدان راه آهن به شبکه آبیاری خام شهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با بیان این مطلب، گفت : با توجه به اهمیت وجود فضای سبز شهری در بهبود کیفیت زندگی شهروندان و زائران و همچنین ضرورت صرفه جویی در منابع ملی و کاهش بار ترافیکی ، انجام پروژه اتصال مخازن آب فضای سبز به شبکه آب خام در راس برنامه های کاری اداره فضای سبز شهرداری منطقه 3 قرار گرفته است .
   وی افزود: پیش از این آب مورد نیاز این مخازن توسط تانکر تامین میشد که با اتمام این پروژه تا پایان ماه جاری , مخازن توسط شبکه آب آبیاری خام شهری تامین و صرفه جویی روزانه بیش از ده میلیون ریال در ایام پیک آبیاری محقق خواهد شد .
   لازم به ذکر است که پروژه مذکور تا امروز 60 درصد پیشرفت داشته است .
    

   تعداد بازدید: 116
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .