•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 126
   کد: 184704
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
   در قالب طرح سایبان امید اجرا می شود؛

   برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های اجتماعی در منطقه 4

   طرح سایبان امید با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توانمند سازی مهارتی کودکان، نوجوانان و والدین آن ها از اواسط تابستان در این منطقه در حال اجراست.
   برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های اجتماعی در منطقه 4

   شهردار منطقه چهار مشهد از برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های اجتماعی در قالب طرح سایبان امید در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح سایبان امید با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توانمند سازی مهارتی کودکان، نوجوانان و والدین آن ها از اواسط تابستان در این منطقه در حال اجراست.
   غلامی با بیان اینکه اجرای گام اول این طرح تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: شهروندان منطقه 4 در قالب این طرح در کارگاه های آموزشی مدیریت روابط مهارت های اجتماعی، فکر پروری، افزایش مهارت کنترل خشم حضور می یابند.
   وی خاطرنشان کرد: در گام اول طرح سایبان امید 20 کارگاه با 160 جلسه آموزشی در این زمینه ها برپا خواهد شد و طی آن 800 نفر آموزش می بینند که از ابتدای برگزاری تاکنون 100 شهروند طی 40 جلسه در قالب 5 کارگاه در این کارگاه های آموزشی شرکت کردند.
   شهردار منطقه چهار مشهد در پایان اضافه کرد: این کارگاه های آموزشی در مدارس و مساجد منتخب سطح منطقه برگزار می شود و از طریق نصب بنرهای این طرح در معابر منطقه 4، اجرای طرح سایبان امید به شهروندان اطلاع رسانی شده است.
   شایان ذکر است گام دوم طرح سایبان امید نیز تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 126
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .