•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 125
   کد: 184724
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
   با هدف افزایش ایمنی و تسهیل در تردد عرضی عابرین پیاده صورت می گیرد؛

   آغاز عملیات خط کشی عابر پیاده در منطقه 2

   تا کنون 400 مترمربع خط کشی عابر پیاده با اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال در این معابر ، توسط اداره حمل و نقل و ترافیک اجرا شده و این روند ادامه خواهد داشت
   آغاز عملیات خط کشی عابر پیاده در منطقه 2

   شهردار منطقه 2 از آغاز عملیات خط کشی عابر پیاده سطح منطقه خبر داد و گفت: خط کشی عابر پیاده سطح منطقه طبق دیتایل و تیپ بندی جدید معاونت عمران و حمل و نقل انجام شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: این خط کشی ها با هدف افزایش ایمنی و تسهیل در تردد عرضی عابرین پیاده در بولوارهای توس، ابوطالب و نوید انجام شده است.
   وی افزود: تا کنون 400 مترمربع خط کشی عابر پیاده با اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال در این معابر ، توسط اداره حمل و نقل و ترافیک اجرا شده و این روند ادامه خواهد داشت.
   شهردار منطقه 2 اظهار داشت: رنگ آمیزی و خط کشی سایر سرعتگیر ها، سرعتکاه ها و گذرگاه های عابر پیاده سطح منطقه جهت تسهیل در عبور و مرور و ایمن سازی مسیر تردد عابرین پیاده در سطح منطقه انجام شده است.
    

   تعداد بازدید: 125
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .