•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 372
   کد: 184895
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مطرح کرد:

   اجرای 203 کیلومتر لاین بساوایی در مشهد

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد از اجرای 203 کیلومتر خطوط بساوایی در این کلانشهر خبر داد.
   اجرای 203 کیلومتر لاین بساوایی در مشهد

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد از اجرای 203 کیلومتر خطوط بساوایی در این کلانشهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد با بیان این مطلب به مناسبت« 23 مهرماه، روز جهانی عصای سفید» در برنامه زنده رادیویی «شهرما» که از صدای خراسان رضوی پخش شد، اظهار کرد: خطوطی برای حرکت بهتر روشن دلان در معابر شهری ایجاد و طراحی شده است و به دنبال اقدامات صورت گرفته تا کنون 203 کیلومتر خطوط بساوایی متناسب با بهسازی پیاده روها در مشهد ایجاد شده است.
   وی با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر تکلیفی برای شهرداری مشهد با عنوان «شهر برای همه» مصوب کرده، افزود: اجرای این مهم در اولویت برنامه های کاری قرار گرفته، گرچه در گذشته نیز اقدامات مختلفی انجام شده است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد تاکید کرد: هدف از ایجاد این خطوط آن نیست که افراد سالم درست برروی لاین بساوایی حرکت کنند. مهم آن است که نابینایان با عصا بتوانند روی این مسیر تردد کنند. از این رو، در چیدمان مبلمان شهری این موضوع لحاظ شده و کار به صورت استاندارد انجام شده است.
   حسین نژاد تاکید کرد: البته شهر دوستدار کودک، شهر دوستدار سالمندان و غیره ذیل شهر برای همه وجود دارد و تمام نقاط شهر را تحت پوشش قرار می دهد.
   وی بیان کرد: این مهم دارای برنامه زمانبندی با سقف اعتبارات خاص است و تلاش می شود برای همه کم توانان قابل استفاده گردد. در مرحله بعد نیز شهر برای همه مردم از جمله زنان باردار، سالمندان و غیره قابل استفاده باشد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 372
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .