•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 325
   کد: 185011
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
   مدیر پروژه ساماندهی بزرگراه آزادی خبر داد:

   بازگشایی امتداد 35 متری شهید امام دوست در منطقه 10 مشهد

   با اجرای صلح نامه‌های سردخانه صحت، شرکت بتن توس و دانشکده دامپزشکی در حدود 6000 مترمربع از مسیر اجرای کندروی حاشیه بزرگراه آزادی آزاد سازی شد.
   بازگشایی امتداد 35 متری شهید امام دوست در منطقه 10 مشهد

   مدیر پروژه ساماندهی بزرگراه آزادی از بازگشایی امتداد 35 متری شهید امام دوست خبر داد و گفت: با اجرای صلح نامه‌های سردخانه صحت، شرکت بتن توس و دانشکده دامپزشکی در حدود 6000 مترمربع از مسیر اجرای کندروی حاشیه بزرگراه آزادی آزاد سازی شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد ناصر خطیب با بیان این خبر افزود: همچنین در سال جاری حدود 3000 متر مربع از مسیر امتداد خیابان 35 متری شهید امام دوست (حدفاصل خیابان رازی تا کارخانجات آستان قدس رضوی) به ارزش 9 میلیارد تومان بازگشایی و اجرای پروژه به زودی آغاز خواهد شد.
   وی ادامه داد: با اجرای پروژه خیابان شهید امام دوست به طول 250 متر، علاوه بر ایجاد دسترسی مناسب جهت خدمات رسانی ایستگاه آتش نشانی در حال احداث، موجب بهبود و تسهیل عبور و مرور اهالی شهرک انصار و خیابان رازی می شود.
   مدیر پروژه ساماندهی بزرگراه آزادی خاطر نشان کرد: این اقدامات با همکاری شهرداری منطقه 10 و با تهاتر حقوقات شهرداری مشهد از بابت سرانه های خدماتی و مزایای ورود به محدوده و نیز صدور مجوزات شهرسازی(پروانه وپایانکار) انجام شده است.
    

   تعداد بازدید: 325
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .