•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 170
   کد: 185039
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد در مرکز 137 خبر داد:

   تهیه سند توسعه محله توسط دفاتر تسهیلگری تا یک سال آینده / اجرای 3 پروژه الگوی محرک توسعه در مناطق 3، 5 و 6 مشهد

   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از تهیه سند توسعه محله توسط دفاتر تسهیلگری تا یک سال آینده خبر داد.
   تهیه سند توسعه محله توسط دفاتر تسهیلگری تا یک سال آینده / اجرای 3 پروژه الگوی محرک توسعه در مناطق 3، 5 و 6 مشهد

   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از تهیه سند توسعه محله توسط دفاتر تسهیلگری تا یک سال آینده خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی که در یک چهارشنبه پاسخگویی دیگر، با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری، به صورت مستقیم پاسخگوی درخواست ها، انتقادات و پیشنهادات شهری شهروندان بود، در مورد اهمیت این مرکز اظهار داشت: 137، به انتقال مشکلات شهری از سوی شهروندان به اعضای شورای شهر و مدیریان شهری منجر شده و همچنان باعث می شود تا از طریق این درگاه ایجاد شده، مدیران نیز بتوانند اطلاعات و پاسخ های لازم را در اختیار شهروندان قرار دهیم.
   وی افزود: در بسیاری از اوقات، همین شنیدن صدای مردم و گوش دادن به حرف و مشکلات آنها و سپس راهنمایی شهروندان نسبت به حقوق و تکالیفی که شهر و شهرداری نسبت به آنها و آنها نسبت به شهرداری دارند، باعث حل آنی بیشتر مشکلات، انتقادات و درخواست ها می شود.
   فیضی با تاکید بر اینکه 137، پل ارتباطی مطمئنی میان شهروندان و مدیریت شهری است، خاطرنشان ساخت: این مرکز عملا با اطلاع رسانی قوانین مرتبط با مدیریت شهری به شهروندان و اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف شهرداری به مردم، عملا خود به تنهایی، نقش یک روابط عمومی موفق را در این ابر سازمان ایفا می کند که باعث افزایش رضایتمندی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری می شود.
   وی در مورد آخرین اقدامات صورت گرفته در حوزه بازآفرینی شهری و دفاتر تسهیل گری نیز گفت: وقتی سازمان بازآفرینی استقرار یافت، در زیر مجموعه آن، 20 دفتر تسهیل گری آغاز به کار نمود، حال این دفاتر باید در محلات وارد عمل شده و با مردم، نهادها و همه کسانی که محلات ماموریت دارند وارد همکاری شده و در نهایت این همکاری آنها، منجر به تهیه سندتوسعه محله شود تا مبنای اجرای ما برای بازآفرینی شهری در محلات قرار گیرد.

   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد اذعان داشت: دفاتر در حال تدوین و تنظیم داده ها و ارتباط گیری های لازم، جهت تنظیم سند توسعه محله هستند. فعلا دفاتر تسهیلگری در حد همان 20 دفتر باقی خواهد ماند تا نتایج کار آنها به صورت عملی دیده شود و سپس تعداد دفاتر گسترش خواهد یافت.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 170
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .