•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 278
   کد: 185198
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
   به مناسبت هفته تربیت بدنی عنوان شد:

   برگزاری 33 جشنواره ورزشی با شرکت بیش از 300 هزار شهروند مشهدی

   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری 33 جشنواره ورزشی با شرکت بیش از 300 هزار شهروند مشهدی از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
   برگزاری 33 جشنواره ورزشی با شرکت بیش از 300 هزار شهروند مشهدی

   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری 33 جشنواره ورزشی با شرکت بیش از 300 هزار شهروند مشهدی از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهدف حسن نوری بابیان این مطلب، اظهار کرد: با هدف توسعه ورزش در سطح محلات و برگزاری جشنواره های متنوع ورزشی، بیش از 33 جشنواره ورزشی با شرکت بیش از 300 هزار شهروند مشهدی از ابتدای سال تا کنون برگزار شد.
   وی با اشاره به برگزاری دهمین دوره مسابقات محلات در 6 ماهه ابتدای سال تاکنون، افزود: در این مسابقات 22هزار و 646 نفر در مسابقات محلات آقایان و 18 هزار و 640 نفر در مسابقات محلات بانوان شرکت کردند.
   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه بیان کرد: در ورزش صبحگاهی نیز که با محوریت توسعه ورزش بانوان برگزار می شود، بیش از 45 هزار شرکت کننده حضور می یابند.
   نوری به توسعه زیرساخت های ورزشی در مشهد اشاره کرد و گف: تدر این راستا افتتاح مجموعه ورزشی آّبی گلشن با اعتبار 30 میلیارد تومان صورت گرفت.
   وی با تاکید بر لزوم برداشتن گامی موثر در جهت ارتقاء سطح سلامت و تندرستی شهروندان مشهدی، افزود: رسالت این معاونت فراهم سازی زیرساخت های جدید و استمرار حمایت از ورزش قهرمانی است تا براساس رویکرد شورای اسلامی شهر مشهد، "مشهد، شهر امید وزندگی" را به بهترین شکل دنبال کنیم.
   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه شهر مشهد به جهت دارا بودن ظرفیت های گسترده دارای استعدادهای بالقوه است، گفت: از این حیث باید با همدلی و اتفاق نظر تلاش نموده تا به وظیفه خودنسبت به نسل آینده اقدام کنیم و با تضمین افزایش شادابی در بین تمام سطوح، شهری زنده وپویا داشته باشیم.
   گفتنی است، همزمان با فرارسیدن هفته تربیت بدنی که از بیست و ششم مهرماه شروع شده و تا دوم آبان ماه ادامه دارد، بر فاکتورهایی چون ارتقاء سطح سلامت شهروندان، توسعه ورزش در سطح محلات، ارائه خدمات نوین به شهروندان و افزایش نشاط در جامعه تاکید شده است.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 278
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .