•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 503
   کد: 185233
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
   مدیر امور گردشگران و زائران شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   جانمایی 23 ایستگاه پذیرایی زائر در ورودی های شهر

   مدیر امور گردشگران و زائران شهرداری مشهد گفت: 23 ایستگاه پذیرایی از زائر در مبادی ورودی های شهر تعبیه شده است.
   جانمایی 23 ایستگاه پذیرایی زائر در ورودی های شهر


   مدیر امور گردشگران و زائران شهرداری مشهد گفت: 23 ایستگاه پذیرایی از زائر در مبادی ورودی های شهر تعبیه شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، نرگس شالچیان در نشست خبری پیرامون اعلام برنامه‎های دهه پایانی ماه صفر که با حضور مهدی یعقوبی، معاون خدمات شهری و قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد و علی اصغر نیشابوری، مدیرکل نظارت بر حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد برگزار شد، با عنوان مطلب بالا اظهار کرد: زیرساخت های این تعداد ایستگاه توسط شهرداری ایجاد شده است و برپایی آنها با حمایت و مشارکت مردمی انجام خواهد شد.
   وی با بیان اینکه نگاه اصلی این است که کار مردمی توسط مردم انجام شود‌، ادامه داد: حجم خدماتی که مردم ارائه می‌کنند بسیار بیشتر از ردیف اعتباری شهرداری است.
   شالچیان اضافه کرد: سال گذشته، پس از پایان دهه آخر ماه صفر کمیته ارزیابی تشکیل دادیم تا ضمن بررسی اقدامات، نقطه ضعف و مسائل مطرح شده از سوی شهروندان سنجیده شود. مدیر امور گردشگران و زائران شهرداری مشهداضافه کرد: به همین دلیل سعی کرده ایم امسال در خدمات رسانی به زائرین عزیز نوآوری هایی داشته باشیم. از جمله می توان به ایجاد غرفه فروش بلیت در عرصه شهدا اشاره کرد، سال گذشته زائران برای خرید بلیت بازگشت مشکل داشتند، امسال در عرصه میدان شهدا مکان‌هایی را به شرکت‌های حمل نقل جاده ای و ریلی اختصاص داده ایم.
   وی با عنوان اینکه کم سوادی و بی سوادی زیبنده شهر مقدس مشهد نیست، تصریح کرد: در بازه زمانی دهه پایانی ماه صفر ۹۸ تا دهه پایانی ماه صفر ۹۹ افرادی که نذر آموزشی دارند، می‌توانند نذر خود را با ثبت نام در درگاه‌های ثبت نام "شهروند‌ میهمان‌نواز" ادا کنند.
   وی به سایر فعالیت های فرهنگی این سازمان هم اشاره کرد و گفت: کمپین و شعاری با عنوان «مهمان داریم» را سامان‌دهی کرده ایم تا از مشارکت مردم استفاده کنیم. همچنین با راه اندازی فراخوان ایده های مردمی را جمع آوری و مورد استفاده قرار دادیم. طراحی های مفهومی بنر و بیلبورد ها و اجرای سخنان بزرگان در نمایشگرهای سطح شهر از دیگر فعالیت ها در خصوص دهه پایانی ماه صفر بوده است.
   مهین ساعدی 

   تعداد بازدید: 503
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .