•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 827
   کد: 185288
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
   مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد خبر داد؛

   بهره‎ برداری از ایستگاه‎ های «الندشت» و «کوهسنگی» در خط 2 قطار شهری مشهد

   مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد گفت: دو ایستگاه «الندشت» و «کوهسنگی» تا پایان آبان ماه سال جاری وارد مدار مسافرگیری می‌‎شوند.
   بهره‎ برداری از ایستگاه‎ های «الندشت» و «کوهسنگی» در خط 2 قطار شهری مشهد

   مدیر عامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد گفت: دو ایستگاه «الندشت» و «کوهسنگی» تا پایان آبان ماه سال جاری وارد مدار مسافرگیری می‌‎شوند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز در حاشیه بازدید محمدرضا کلائی؛ شهردار مشهد , جمعی از مدیران و کارشناسان شهری از روند پیشرفت ایستگاه های «الندشت» و «کوهسنگی» در مسیر خط 2 قطار شهری مشهد با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: در عرض 4 ماه با همه مشکلاتی که وجود داشت، ایستگاه‎ها را آماده بهره‎برداری کرده‎ایم و امیدواریم بتوانیم با همین سرعت نواقص و کاستی‎های اندکی هم که وجود دارد را هم رفع کنیم تا ایستگاه‎های کامل شود.
   وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای اتمام ایستگاه شهرک سلامت، تنها ایستگاه باقیمانده خط 2 نیز در حال انجام است، ادامه داد: تجهیزات لازم برای این ایستگاه از خارج کشور وارد شده و امیدواریم تا پایان سال جاری این ایستگاه هم به بهره برداری برسد.
   کیامرز اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده بنا است تا مهرماه سال آینده مسیر خط 2 قطار شهری را به پایان برسانیم و همه ایستگاه ها مورد بهره برداری قرار گیرد. سپس برنامه های خط 4 قطار شهری را آغاز کنیم.
   مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد با عنوان اینکه شفت خط 4 قطار شهری هم در حال طراحی است، تصریح کرد: به زودی تی.بی.ام خط 3 از ایستگاه امامت خارج می شود و برنامه زمان بندی آن به زودی اعلام خواهد شد.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 827
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .