•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 153
   کد: 185292
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
   شهردار منطقه 6 مشهد مطرح کرد:

   پاکسازی بیش از5هزار متر طول از مبادی ورودی شهر مشهد

   بیش از5هزار متر طول از مبادی ورودی شهر مشهد پاکسازی شد.
   پاکسازی بیش از5هزار متر طول از مبادی ورودی شهر مشهد

   بیش از5هزار متر طول از مبادی ورودی شهر مشهد پاکسازی شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری با اشاره به اینکه ایجاد محیط زیبا و پاکیزه و استقبال مناسب از زائرین پیاده درایام دهه پایانی صفر مهمترین اهداف این طرح است، عنوان کرد: به منظور خدمت رسانی همه جانبه به مردم اعم از مجاوران و زائران و رفع آلودگی بصری و زیباسازی شهر، بیش از200 تن خاک و نخاله از ورودی منطقه از سمت جاده سرخس جمع آوری شد.
   وی افزود: طی این عملیات بیش از5 هزار متر از طول مسیر ورودی در محور سرخس-مشهد حدفاصل شهرک رضویه تا شهرک شهید باهنر پاکسازی شد؛ هم چنین در راستای افزایش ایمنی و رفاه، 40هزار مترمربع از مسیر تردد زائرین پیاده تسطیح شده است.
   حیدری هم چنین عنوان کرد: 1000متر مربع از محل برپایی ایستگاه های پذیرایی از زائرین توسط تانکر فشار قوی آب و نیز 12 چشمه سرویس بهداشتی بین راهی شستشو شده است.
   وی با بیان اینکه این اقدامات طی تلاش 300ساعته اداره خدمات شهری منطقه به انجام رسیده و همچنان ادامه دارد بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی صفر ، شهرداری در تلاش است تا منطقه را برای میزبانی هر چه بهتر از زائرین پیاده امام مهربانی ها آماده کند.
    

   تعداد بازدید: 153
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .