•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 305
   کد: 185322
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد؛

   ایجاد معبر پاییزی در بوستان های منتخب سطح شهر مشهد

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از ایجاد معبر پاییزی در 35 بوستان منتخب سطح شهر مشهد خبر داد.
   ایجاد معبر پاییزی در بوستان های منتخب سطح شهر مشهد

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از ایجاد معبر پاییزی در 35 بوستان منتخب سطح شهر مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اشاره به برنامه های شهرداری مشهد در پاییز امسال گفت: با فرا رسیدن فصل پاییز، خزان درختان و ریزش برگ ها در سطح معابر بوستان ها و در راستای بهره مندی شهروندان از زیبایی های این فصل، هماهنگی لازم با ادارات فضای سبز مناطق درخصوص ایجاد معبر پاییزی در 35 بوستان منتخب سطح شهر صورت پذیرفت.
   وی ضمن اشاره به اینکه شهرداری مشهد همه ساله با شروع فصل پاییز برنامه های ویژه ای برای شهروندان در نظر می گیرد، تصریح کرد: امسال نیز مشابه سنوات گذشته در کنار ایجاد معبر پاییزی در بوستان های ملت، کوهسنگی، وکیل آباد، بهار، وحدت، رجاء، نصرت، ارم، بسیج و.... برنامه های متنوعی با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از جمله؛ جشنواره های عکاسی و نقاشی پاییزی، ایجاد نقش و نگار و طرح های خاص بر روی سطوح فضای سبز با برگهای خزان توسط هنرمندان و علاقه مندان درنظر گرفته شده و اجرا خواهد شد.
   یعقوبی عنوان کرد: به دلیل اینکه نظافت بوستان های سطح شهر می بایست به صورت روزانه و مستمر صورت پذیرد، در قسمت هایی که معبر پاییزه ایجاد می گردد این امر به صورت هفتگی انجام می شود.
   این عملیات از اواخر مهر ماه آغاز و تا پایان فصل خزان ادامه خواهد داشت.
   وی گفت: برنامه‌ریزی لازم برای جمع‌آوری سریع برگ‌های خزان شده در زمان بارش‌های طولانی مدت و به منظور جلوگیری از آبگرفتگی‌ها صورت پذیرفته است. 

   تعداد بازدید: 305
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .