•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 381
   کد: 185848
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در مرکز 137 خبر داد؛

   بهره برداری از فاز اول خط 3 قطار شهری تا فروردین 1400

   تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست که فاز اول خط سه قطار شهری حد فاصل حرم مطهر تا پایانه مسافربری، در اسفند 99 یا نهایتا فروردین سال 1400 به بهره برداری برسد.
   بهره برداری از فاز اول خط 3 قطار شهری تا فروردین 1400

   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فاز اول خط سه قطار شهری مشهد، حد فاصل حرم مطهر تا پایانه مسافربری در فروردین سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، به صورت مستقیم، پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شهری شهروندان بود، با اعلام این خبر اظهار داشت: خوشبختانه عملیات حفاری تونل خط سه قطار شهری مشهد بر اساس برنامه زمانبندی پیش رفته و حتی چند روز زودتر از برنامه زمانبندی، به ایستگاه امامت رسید.
   وی افزود: در حال حاضر دستگاه حفار، بعد از سه ماه تعمیر و نگهداری در این ایستگاه، کار حفاری خود را در ادامه مسیر از سر خواهد گرفت.
   بهاروند ضمن اشاره به آغاز حفاری خط چهار قطار شهری از سال آینده، خاطرنشان ساخت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست که فاز اول خط سه قطار شهری حد فاصل حرم مطهر تا پایانه مسافربری، در اسفند 99 یا نهایتا فروردین سال 1400 به بهره برداری برسد.
   وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت ترافیکی شهر مشهد، موضوع توسعه مترو در اولویت قرار داده شده است لذا کار با قوت در حال انجام بوده و براساس برنامه زمانبندی پیش می رود تا با بهره برداری از این چهار خط، بخش عمده ای از ترافیک شهر را روان سازی کنیم.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 381
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .