•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 128
   کد: 186319
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

   برگزاری همایش ورزشی گروه های ورزش صبحگاهی در بوستان بهشت منطقه 4

   یکی از دغدغه های ما در شهرداری این منطقه افزایش فضاها و مکان های ورزشی است و هم اکنون پروژه های طرح توسعه گود کشتی با چوخه شهید بابانظر، مجموعه آبی شهید قربانی در پنجتن 48 و سالن ورزشی میثم در میثم جنوبی 32 را در دست احداث داریم.
   برگزاری همایش ورزشی گروه های ورزش صبحگاهی در بوستان بهشت منطقه 4

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: همایش ورزشی گروه های ورزش صبحگاهی بوستان های شهرداری این منطقه با حضور بیش از 600 ورزشکار در سالن ورزشی بهشت واقع در نبوت 42 برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی شهردار این منطقه گفت: سلامتی و تندرستی مهم ترین منفعت ورزش برای شهروندان است که فراهم کردن امکانات و ارائه خدمات ورزشی توسط مدیریت شهری این امر را تسهیل می بخشد.
   وی با بیان اینکه مهیا بودن امکانات ورزشی نزدیک به محل سکونت شهروندان، آنها را ترغیب به ورزش می‌کند، ادامه داد: یکی از دغدغه های ما در شهرداری این منطقه افزایش فضاها و مکان های ورزشی است و هم اکنون پروژه های طرح توسعه گود کشتی با چوخه شهید بابانظر، مجموعه آبی شهید قربانی در پنجتن 48 و سالن ورزشی میثم در میثم جنوبی 32 را در دست احداث داریم.
   شهردار منطقه 4 اضافه کرد: علاوه بر وجود دو بوستان ویژه بانوان، 4 سالن ورزشی و حدود 20 زمین ورزشی روباز سطح منطقه نیز در اختیار شهروندان قرار دارد و سالن ورزشی بهشت واقع در نبوت 42 نیز تا زمان بهره برداری گود مدرن کشتی با چوخه شهید بابانظر، جمعه های هر هفته از ساعت 14 الی 18 به برگزاری مسابقات این رشته ورزشی اختصاص یافته است.
   وی در خصوص گود کشتی با چوخه شهید بابانظر تصریح کرد: این گود به عنوان یکی از مدرن ترین گودهای ورزش سنتی کشتی با چوخه در شهید بابانظر 61 با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است که تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
   گفتنی است؛ همایش ورزشی گروه های ورزش صبحگاهی بوستان های بهشت، بسیج و ارم با حضور شهردار و جمعی از مسئولین شهرداری منطقه 4 و استقبال پرشور بیش از 600 ورزشکار در سالن ورزشی بهشت واقع در نبوت 42 برگزار شد.

   تعداد بازدید: 128
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .