•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 158
   کد: 186323
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

   مهارت افزایی شهروندان در طرح «آوای همت» منطقه 6

   توانمندسازی بانوان نه تنها به اشتغال و افزایش سطح درآمد که ارتقاء آن ها به سطوح طبقاتی بالاتر اجتماعی اقتصادی جامعه منجر می شود، بلکه به کمک آموزش شغلی از وابستگی آن ها نیز کاسته شده و افزایش توانایی آن ها در حوزه های روان شناختی را نیز به دنبال دارد.
   مهارت افزایی شهروندان در طرح «آوای همت» منطقه 6

   شهردار منطقه6 مشهد از اجرای طرح "آوای همت " به منظور توانمندسازی بانوان و ارتقاء مهارتهای زندگی در این منطقه خبرداد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری با عنوان این مطلب خاطرنشان کرد: طرح " آوای همت" شامل دوره های مشاوره، مهارت های کسب و کار و آموزش های فنی در 15 جلسه در هر پایگاه و در 6 محله برگزار می گردد.
   وی ادامه داد: توانمندسازی بانوان نه تنها به اشتغال و افزایش سطح درآمد که ارتقاء آن ها به سطوح طبقاتی بالاتر اجتماعی اقتصادی جامعه منجر می شود، بلکه به کمک آموزش شغلی از وابستگی آن ها نیز کاسته شده و افزایش توانایی آن ها در حوزه های روان شناختی را نیز به دنبال دارد.
   حیدری افزود: در این راستا و به منظور بهبود معیشت و افزایش رفاه بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانوار، اجرای این طرح شامل دوره های مشاوره، مهارت های کسب و کار و آموزش های فنی در 15 جلسه در هر پایگاه و در 6 محله برگزار می گردد.
    

   تعداد بازدید: 158
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .