•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 458
   کد: 186538
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

   نهمین نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد برگزار می‌شود

   در این نمایشگاه، برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور خواهند داشت و به تبادل اطلاعات و معرفی خدمات خواهند پرداخت.
   نهمین نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد برگزار می‌شود

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از برگزاری نهمین نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد، به صورت مستقل خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه پس از توفیق سال گذشته، اوایل بهمن ماه امسال در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهدشد.
   رجائیان با اشاره به نگاه ویژه شهرداری مشهد به این نمایشگاه اعلام کرد: در این نمایشگاه، برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور خواهند داشت و به تبادل اطلاعات و معرفی خدمات خواهند پرداخت.
   وی با عنوان اینکه نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد، پذیرای سه سطح از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و شهر هوشمند خواهد بود، افزود: شرکت‌های سطح یک کشور که در زمینه هوشمندسازی و نظام‌های پرداخت شهری فعالیت دارند، در کنار پیمانکاران عمده سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، شاکله اصلی نمایشگاه را تشکیل خواهند داد و در کنار این دو، مجموعه‌ای از استارتاپ‌های فعال و نوپای مرتبط با حوزه شهر هوشمند نیز حضور فعال خواهند داشت.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره به ترکیب استارتاپ‌های شرکت‌کننده در این نمایشگاه، گفت: استارتاپ‌های خط‌شکن، حامیان استارتاپ‌ها(شتاب‌دهنده‌ها) و استارتاپ‌های نوپا، ترکیب بخش استارتاپی نمایشگاه را تشکیل خواهند داد.
   رجائیان با اشاره به نقش راهبردی نمایشگاه شهر هوشمند در معرفی خدمات و انتقال تجربیات، افزود: برآنیم که در حاشیه این نمایشگاه، میزبان نمایشگاه مدیریت شهری با حضور شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور باشیم که می‌تواند نقشی مهم و موثر در برقراری ارتباط دوسویه میان خدمات‌دهندگان و خدمات‌گیرندگان ایفا نماید.
   وی در ادامه عنوان کرد: برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی، ارائه دستاوردهای شهرداری مشهد در مشارکت با شرکت‌های فعال بخش خصوصی، خدمات شهرداری الکترونیک، نرم‌افزار «شهر من» و... در کنار برگزاری نشست تخصصی مدیران فاوای کلان‌شهرهای کشور، از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه خواهدبود.
   لازم به ذکر است؛ اطلاعات تکمیلی و مسیرهای ثبت نام در نمایشگاه، به زودی اطلاع‌رسانی خواهدشد.

   تعداد بازدید: 458
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .