•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 356
   کد: 186540
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

   مهار آتش سوزی مهیب انبار مبل در خین عرب مشهد

   بامداد امروز دوشنبه بیستم آبان ماه در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود از داخل یک انبار بزرگ مبل، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان و خودروهای سبک و سنگین اطفاء حریق و خودرو توربوفن و تجهیزات را از ایستگاه های۲۹، ۱۲،۲۱ ۳۸ و ۱۴ را به محل حادثه در روستای حسن شهاب در منطقه خین عرب اعزام کرد.
   مهار آتش سوزی مهیب انبار مبل در خین عرب مشهد

   سرپرست معاونت عملیات آتش نشانی مشهد از مجروحیت یک آتش‌نشان در جریان عملیات برای مهار آتش سوزی مهیب انبار بزرگ مبلمان در منطقه خین عرب در شمال این شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی با بیان این مطلب گفت: بامداد امروز دوشنبه بیستم آبان ماه در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود از داخل یک انبار بزرگ مبل، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان و خودروهای سبک و سنگین اطفاء حریق و خودرو توربوفن و تجهیزات را از ایستگاه های۲۹، ۱۲،۲۱ ۳۸ و ۱۴ را به محل حادثه در روستای حسن شهاب در منطقه خین عرب اعزام کرد.
   این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد افزود؛ آتش نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، سوله ای به مساحت تقریبی ۴۰۰ متر مربع که محل نگهداری مبلمان بوده دچار آتش سوزی گردیده و حریق در حال سرایت به انبارهای مجاور این محل است که بلافاصله آتش نشانان از چندین جهت و با استفاده از چندین رشته شیلنگ آبرسانی اقدام به مهار و اطفاء کامل این آتش سوزی کردند.
   سرپرست معاونت عملیات آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: در جریان عملیات اطفاء حریق این انبار بزرگ مبل متاسفانه یکی از آتش نشانان از ناحیه کمر دچار مصدومیت گردید که برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.
   شایان ذکر است علت دقیق این آتش‌سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس از پاکسازی و ایمن سازی کامل محل آتش‌سوزی به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت کردند.
    

   تعداد بازدید: 356
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .