•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 374
   کد: 187575
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در همایش بزرگ بسیجیان شهرداری و شورای شهر؛

   حوزه های اقتصادی نیاز به روحیه بسیجی دارد

   بسیج و روحیه بسیجی این مهم را می طلبد هرجا پروژه ای برای حل مشکلات مردم در حال اجرا است حضور داشته و در پیشبرد آن مشارکت نمایند.
   حوزه های اقتصادی نیاز به روحیه بسیجی دارد

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر توجه به بحث اقتصاد به ویژه اقتصاد مقاومتی گفت: حوزه های اقتصادی اکنون نیاز به روحیه بسیجی دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی امروز درهمایش بزرگ بسیجیان شهرداری و شورای شهر که با حضور فرمانده سپاه امام رضا(ع)، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد با تبریک روز بسیج افزود: چندین سال است که رویکرد و شعار سال مباحث اقتصادی و توسعه اقتصاد، مقاومتی است لذا بسیج و روحیه بسیجی باید در راه توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال نیز موردتوجه قرار گیرد.
   وی افزود: وقتی می گوییم روحیه بسیجی در حوزه های اقتصادی، یعنی میزان اشتغال افزایش یافته، مشکلات پروژه های اقتصادی حل، تعداد پروژه ها بیشترشده ومشکلات شهر به صورت متوازن حل شود.
   وی ادامه داد: بسیج و روحیه بسیجی این مهم را می طلبد هرجا پروژه ای برای حل مشکلات مردم در حال اجرا است حضور داشته و در پیشبرد آن مشارکت نمایند.
   وی با بیان اینکه شهرداری مشهد با روحیه بسیجی توانسته در این مسیر قدم بردارد و مشکلات را از سر راه بردارد، اظهارکرد: مدیریت شهری با این رویکرد در طول یکسال گذشته از وضعیت شهرداری بدهکار به شهرداری که هرهفته یک پروژه را افتتاح و یا آغاز می کند تبدیل شده است.
   خواجه نائینی گفت: با وجود اوضاع اقتصادی ای که در کشور با آن روبه رو هستیم، مدیریت شهری در حال اجرای پروژه های عمرانی و اقتصادی درمناطق مختلف شهر به ویژه مناطق کم برخوردار وحاشیه ای است.
   مجید خبیری

    

   کلید واژه ها: بسیج - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 374
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .