•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 442
   کد: 187581
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
   فرمانده سپاه امام رضا(ع) درهمایش بزرگ بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد؛

   شهردار جوان مشهد در انجام کار روحیه بسیجی دارد

   یکی از مشکلات ما این است که به توانمندی ها و ظرفیت های خودمان چه در حوزه های فردی و چه در حوزه های اجتماعی توجه نداریم که این موضوع باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
   شهردار جوان مشهد در انجام کار روحیه بسیجی دارد

   فرمانده سپاه امام رضا(ع) با تقدیر از تلاش ها و اقدامات مدیریت شهری مشهد گفت: شهردارجوان مشهد درانجام کار روحیه بسیجی دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سردار یعقوب علی نظری درهمایش بزرگ بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی شهر که با حضورشهردار، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر برگزارشد، افزود: شهردار و مدیریت شهری مشهد دارای روحیه بسیجی و فعال هستند که تلاش های زیادی برای توسعه شهر انجام داده اند.
   وی اضافه کرد: یکی از مشکلات ما این است که به توانمندی ها و ظرفیت های خودمان چه در حوزه های فردی و چه در حوزه های اجتماعی توجه نداریم که این موضوع باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
   وی ادامه داد: یکی از دلایلی که رهبر معظم انقلاب مکرر نسبت به آن تذکر می دهند، دراین حوزه است که گاهی اوقات ما را منحرف و نا امید می کند و به جای اینکه حرکت کنیم دچار سکون می شویم لذا این نکته اهمیت زیادی دارد که توانمدی ها و ظرفیتهای فردی و اجتماعی را شناخته و این توانمندی ها را درعرصه های مختلف به کاربگیریم.
   گفتنی است؛ که در این مراسم از تعدادی از خانواده های معزز شهدا و بسیجیان نمونه شهرداری و شورای شهر مشهد تقدیر شد.
   مجید خبیری


    

   تعداد بازدید: 442
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .