•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 244
   کد: 187880
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

   آغاز ناپایداری های جوی وبارش پراکنده باران از سه شنبه در استان

   طی این مدت ضمن افزایش نسبی دما، در شهرهای بزرگ و صنعتی از جمله مشهد در برخی ساعات کیفیت هوا در شرایط ناسالم قرار خواهد گرفت.
   آغاز ناپایداری های جوی وبارش پراکنده باران از سه شنبه در استان

   اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان ازجمله شهرستان مشهد جوی نسبتا پایدار همراه با آلودگی هوا را پیش بینی کرده است که با ورود جو ناپایدار از روز سه شنبه بارشهای پراکنده باران دراستان به ویژه نواحی شمالی آغاز خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، بررسی نقشه‌ها و تصاویر ماهواره هواشناسی تا روز سه شنبه نشان دهنده آن است که با استقرار جریانات پایدار جوی بر روی استان، شاهد جوی نسبتا آرام گاهی غبار آلود در استان خواهیم بود.
   طی این مدت ضمن افزایش نسبی دما، در شهرهای بزرگ و صنعتی از جمله مشهد در برخی ساعات کیفیت هوا درشرایط ناسالم قرار خواهد گرفت.
   ضمن اینکه از روز سه شنبه به طور متناوب با گذر جریانات ناپایدار جوی، افزایش ابرناکی، افزایش سرعت وزش باد گاهی همراه با بارندگی دور از انتظار نخواهد بود.
   در 24 ساعت گذشته زاوه با کمینه دمای 3- درجه سانتیگراد سرد‎ترین و سرخس با بیشینه دمای 23 درجه سانتیگراد گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب 6 و 18 درجه سانتیگراد بوده است.
    

   کلید واژه ها: هواشناسی - بارش - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 244
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .