•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 872
   کد: 24985
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
   دبیر شورهای اجتماعی محلات مشهد:

   زنان خانه‌دار اعضای راهبردی شوراهای اجتماعی محلات هستند

   نگاه اعضای شورا به زنان عضو در این شورا، نگاه نمایشی یا جنسیتی نیست بلکه زنان به عنوان نماد و نماینده خانواده محسوب می‌شوند در حالی که هیچ‌یک از افراد خانواده نمی‌توانند چنین نقشی را ایفا کنند.
   زنان خانه‌دار اعضای راهبردی شوراهای اجتماعی محلات هستند

    دبیر شوراهای اجتماعی محلات مشهد گفت: زنان خانه‌دار به عنوان اعضای راهبردی شوراهای اجتماعی محلات مطرح هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی ابراهیمی با بیان این مطلب در دومین نشست بانوان خانه‌دار عضو شوراهای اجتماعی محلات مشهد اظهار کرد: نگاه اعضای شورا به زنان عضو در این شورا، نگاه نمایشی یا جنسیتی نیست بلکه زنان به عنوان نماد و نماینده خانواده محسوب می‌شوند در حالی که هیچ‌یک از افراد خانواده نمی‌توانند چنین نقشی را ایفا کنند.
   وی ادامه داد: خوشبختانه در تمامی 145 محله موجود در مشهد، زنان خانه‌دار به عنوان عضو ثابت و حاضر شوراهای اجتماعی محلات حضور داشته و بهترین و بیشترین مشارکت را به نسبت سایر اعضا رقم زده‌اند.
   دبیر شوراهای اجتماعی محلات مشهد با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که اهمیت زن ایرانی به فرزندآوری و مدیریت خانه است، افزود: از همین رو هدف شوراهای اجتماعی محلات از عضویت زنان خانه‌دار در این شورا، اهمیت دادن و ارزش گذاری به نقش زن خانه‌دار در خانواده و اجتماع است.
   ابراهیمی با تاکید بر نقش پررنگ زنان در این شوراها گفت: آسیب‌شناسی موضوعات مرتبط با زنان و خانواده یکی از محورهای فعالیت شوراهای اجتماعی محلات است و در همین زمینه بر کارآفرینی زنان با رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تاکید شده است.
   وی همچنین به موضوع ورزش بانوان نیز اشاره کرد و ادامه داد: شادابی، نشاط و سلامت بانوان خانه‌دار و آموزش آنان مورد توجه جدی قرار دارد.
   دبیر شوراهای اجتماعی محلات مشهد از بانوان محلات مشهد خواست چنانچه ایده‌ای برای کار جمعی یا نظری برای مطرح شدن در شورا دارند، آن را منعکس کنند.

   تعداد بازدید: 872
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .