چهارشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۴ ۳۴۳
طبقه بندی: یادداشت
چچ
به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها) و روز مادر  حسین حسامی

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها) و روز مادر حسین حسامی

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهدالرضاعلیه السلام سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها) و روز مادر را به بانوان و مادران شاغل در شهرداری مشهد تبریک گفت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ مقام معظم رهبری«مدظله العالی»؛ نام مبارک حضرت فاطمه زهرا« سلام الله علیها» یادآور عظمت، قداست فوق العاده، شجاعت بی نظیر و کرامت والای انسانی است. این بانوی بزرگ اسلامی در عمر کوتاه خود آثار گرانبهایی از قول و عمل بر پیروانش به یادگار گذاشت.
ولادت ناب ترین گوهر آفرینش، مظهر برکات الهی و اسوه بی بدیل زنان عالم، حضرت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا« سلام الله علیها» به نام هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر بیانگر اوج عزت و کرامت زن مسلمان در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
این مهم فرصت مغتنمی است برای رهروان آن حضرت تا هر کس در حد بضاعت خویش به بخش عظیمی از اقیانوس بیکران معارف الهی موجود در زندگی ایشان پرداخته و بشریت را از فیوضات آن بهره مند سازند و بهانه ای ارزشمند برای تکریم زن و نقش والای او در جامعه و تجلیل از منزلت و رسالت اوست.
به سهم خود و به نمایندگی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهدالرضاعلیه السلام سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) را به مادران و بانوان شریف شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهدالرضاعلیه السلام

منبع: