شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۴۳ ۱۰۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
2KjYp9iy2K/ZitivINin2LIg2KjYp9iy2KfYsSDZvtix2YbYr9qv2KfZhiDYstmK2YbYqtmKINmIINit2YrZiNin2YbYp9iqINiu2KfZhtqv2Yo=

با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس؛

بازدید از بازار پرندگان زینتی و حیوانات خانگی

ریاست شورای اسلامی شهر مشهد به همراه رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا و شهردار منطقه ۱۰ و تنی چند از همکاران از مجتمع پرندگان زینتی و حیوانات خانگی بازدید کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ریاست شورای اسلامی شهر مشهد به همراه رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا و شهردار منطقه ۱۰ و تنی چند از همکاران از مجتمع پرندگان زینتی و حیوانات خانگی بازدید کردند .
حسن موحدیان، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان این مطلب که مجتمع پرندگان زینتی و حیوانات خانگی به عنوان یک کار بزرگ و اساسی در زمینه ساماندهی اینگونه مشاغل خرد است و لازم می‌دانم از تمامی عوامل و همکارانم در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی که در این کار مهم تلاش کردند تشکر کنم اظهار کرد: با توجه به ایرادهای وارده در گذشته از سمت سازمان دامپزشکی و بهداشت در هنگام ذبح به جهت نذورات و اینکه باورهای مردم مبتنی با دین مبین اسلام است قبلا به صورت غیر بهداشتی انجام می شد که خوشبختانه با شکل گیری این مجموعه و امیدواری از افتتاح هرچه سریعتر، دیگر شاهد مشکلات این چنینی نخواهیم بود و ما هم تلاش می کنیم در چهارچوب اختیارات خود به این عزیزان کمک کنیم تا هرچه سریعتر بازار پرندگان زینتی و حیوانات خانگی افتتاح شود.
در ادامه حسن کریمدادی، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست نیز در حاشیه این بازدید بیان کرد: مردم نیاز دارند مکان هایی با همت خود شهروندان و کمک شهرداری ایجاد شود تا در ایام فراغت نسبت به علاقه خود به پرندگان زینتی و... با آرامش بتوانند ازاین فضا بازدید وخرید کنند.
وی افزود: با توجه به مشکلات موجود در خیابان توحید و کوچه نور، امکان ارائه این خدمات به صورت کامل برای شهروندان نیست و وجود چنین فضایی در شهر مشهد احساس می شود.
کریمدادی تصریح کرد: فاز یک مجموعه رو به اتمام است که در شورای شهر در حد توان سعی میکنیم، نیازها را پیگیری کرده تا هرچه سریعترمجموعه به بهره برداری برسد.
در بازدید اعضا شورای اسلامی شهر مشهد از پروژه بازار پرندگان زینتی و حیوانات خانگی، مدیرپروژه به بیان مشکلات موجود پرداخت و از اعضای شورای شهر درخواست کرد تا با مساعدت و همفکری نسبت به حل این معضلات اقدام کنند.
همچنین مشکل آب رسانی به بازار، روشنایی معابر محدوده، تعریض خیابان و قراردادن سرعت گیر در خیابان منتهی به بازار و جانمایی ایستگاه اتوبوس به منظور دسترسی راحت تر مردم نیز مورد تاکید قرار گرفت.
آدرس کوتاه شده: