شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۸۸ ۰۰:۰۰
چچ
2b7Zitix2YjYstmKINin2KjZiNmF2LPZhNmFINio2Kcg2K/Ysdiu2LTYtCDZhtin2LXYrdmK

پیروزی ابومسلم با درخشش ناصحی

تیم قوتبال ابومسلم مشهد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر کشور با درخشش محمدرضا ناصحی موفق به پیروزی برابر تیم پیکان شد.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان بعد از پیروزی ‪ ۲‬بر ‪ ۱‬تیمش برابر پیکان قزوین و در پاسخ به علت تغییرات پیش آمده اخیر در این تیم گفت: این یک موضوع درون سازمانی است و باید همه بدانند ابومسلم نیازمند نظم است و این سرمربی است که باید تصمیم اصلی را بگیرد.

پرویز مظلومی جمعه شب در گفتوگو با خبرنگاران در مشهد افزود: علت برکناری دو تن از اعضای کادر فنی و سه بازیکن این تیم، به تشخیص من باز می‌گردد و همه باید بدانند تیم سرمربی دارد و اگر قرار است ارتباطی با مدیرعامل برقرار شود باید از طریق من باشد.

وی گفت: گابریل و پژمان جمشیدی(که از تیم کنار گذاشته شدند) بازیکنان بسیار خوبی هستند اما من احساس کردم نمی‌توانند هیچ کمکی به آینده ابومسلم بکنند،زیرا آنها بی‌انگیزه شده بودند و ترجیح دادم از بازیکنان جوان به جای آنها استفاده کنم و گرنه از این دو بازیکن هیچ بی‌نظمی سرنزده است.

وی در خصوص نتیجه این دیدار هم گفت: خوشحالم که در دومین دوره حضورم در ابومسلم باز هم هواداران باخت ابومسلم را در ورزشگاه ثامن ندیدند.

مظلومی افزود: بازی خوب و سرعتی در مقابل پیکان انجام دادیم و خوشحالم که به سه امتیاز که خواسته اصلی ما از این دیدار بود، رسیدیم.

وی گفت: ابومسلم به دلیل باخت‌های پیاپی‌اش در لیگ با استرس و فشار بازی می کرد و این باعث شد در دقایق آخر بازی پیکان روی دروازه ما فشار بیاورد ، ولی روی ضد حمله‌ها هم قادر بودیم گل‌های بیشتری هم به پیکان بزنیم.

مظلومی با اشاره به دوره قبلی حضورش در تیم ابومسلم خاطرنشان کرد: در دوره قبل هیچ گاه با ابومسلم در ثامن شکست نخوردم و خوشحالم اکنون هم چنین اتفاقی نیفتاد و با این پیروزی تیم از زیر فشار و استرس باخت‌های پیاپی خارج شد.

وی در خصوص داوری این بازی نیز گفت: هر چند داور بسیار جوان بود اما عملکرد خوبی در این بازی پرفشار داشت و اعتراضی به عملکرد او ندارم.

مظلومی در خصوص شایعه حضور علی حنطه، سرمربی تیم پیام خراسان در کادر فنی تیم ابومسلم گفت: با حنطه ارتباط بسیار خوبی دارم اما وی سرمربی پیام است و قرار نیست به ابومسلم بیاید.

وی در خصوص دیدار هفته آینده تیمش در مقابل استقلال تهران نیز گفت: بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی همیشه سخت است اما من تلاش می‌کنم که تیمم در مقابل استقلال بازی آبرومندانه‌ای انجام دهد.

گفتنی است، حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پیکان قزوین پس از شکست تیمش در مقابل ابومسلم در کنفرانس خبری حضور نیافت و تنها به صورت اختصاصی با خبرنگار صدا و سیما گفت وگو کرد.

شرح گل ها:

صفر- یک(پیکان): ضربه ایستگاهی از سمت راست را طهماسبی روی دروازه فرستاد و ضربه سر ایمان رزاقی راد دور از دستان نامداری وارد دروازه شد (دقیقه 12)

یک- یک(ابومسلم):: اشتباه حسین معمار و سپس خطای او روی رضا ناصحی یک ضربه پنالتی را به دنبال داشت که ناصحی آن را تبدیل به گل کرد (دقیقه 18)

2- یک(ابومسلم):: پاس عمقی سعید خانی ، ناصحی را با دروازه بان پیکان تک به تک کرد تا او با یک ضربه زمینی گل دومش را به ثمر برساند( دقیقه 28)

بهترین بازیکن : رضا ناصحی: او با دو گل پیروزی بخشی که به ثمر رساند توانست یک تنه ابومسلم را بعد از هفته ها به پیروزی برساند.

برای مشاهده عکسهای این بازی اینجا را کلیک کنید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9270286560059
Qt: 1.9077410697937