شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۸۸ ۰۰:۰۰
چچ
INmG2K7Ys9iq2YrZhiDZhdiz2KfYqNmC2Ycg2YfZhtix2Yog2KzZhtio2LQg2LTZiti32KfZhtmKINiz2KjYsiDYr9ixINmF2LTZh9ivINio2LHar9iy2KfYsSDZhdmK4oCM2LTZiNiv

ویژه طلاب حوزه علمیه

نخستین مسابقه هنری جنبش شیطانی سبز در مشهد برگزار می‌شود

مسؤول بسیج مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) مشهد، از برگزاری نخستین مسابقه هنری«جنبش شیطانی سبز» خبر داد.
سید حامد نیازی، مسؤول بسیج مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع)، گفت: نخستین مسابقه هنری «جنبش شیطانی سبز»، به مناسبت ایام دهه فجر و حماسه مردم ایران در نهم دی ماه، از سوی این مدرسه برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مسابقه هنری در قالب کاریکاتور و عکس و با موضوع آزاد برگزار می شود که تمامی طلاب برادر مدارس علمیه مشهد می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

مسؤول بسیج مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) مشهد، تصریح کرد: آشنایی بیشتر طلاب با مسائل سیاسی، استفاده از ابزارهای هنری برای آشکار کردن مسائل روز، بحث فتنه و سران فتنه و... از اهداف برگزاری این مسابقه هنری به شمار می رود.

وی یادآور شد: مهلت ارسال آثار به نخستین مسابقه هنری «جنبش شیطانی سبز»، اول اسفند ماه است که طلاب علاقه مند باید آثاز خود را به دفتر بسیج مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) مشهد، واقع در سی متری طلاب،خیابان شهید مفتح 31 ارسال کنند.

نیازی با بیان اینکه از میان آثار ارسالی سه اثر به عنوان برتر معرفی می شوند تأکید کرد: از نفرات برتر نخستین مسابقه هنری «جنبش شیطانی سبز»، یازدهم اسفند ماه، همزمان با برگزاری نشست های جریان شناسی سیاسی تقدیر خواهد شد.

گفتنی است، نمایشگاهی از آثار ارسالی به نخستین مسابقه هنری جنبش شیطانی سبز» فروردین ماه سال آینده در مشهد دایر خواهد شد

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3336153030396
Qt: 2.4777841567993