چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۳۸۹ ۰۰:۰۰
چچ
2LPYsdm+2YrahtmKINin2LIg2YLZiNin2YbZitmGINiv2LEg2KjYp9i02q/Yp9mHINm+2YrYp9mFINmF2LPYp9mI2Yog2KjYpyDYp9iu2LHYp9isINin2LIg2KrZitmFINin2LPYqg==

سرپیچی از قوانین در باشگاه پیام مساوی با اخراج از تیم است

مشهد - خبرگزاری مهر: مالک باشگاه پیام خراسان رضوی با بیان اینکه سرپیچی از قوانین در باشگاه پیام مساوی با اخراج از تیم است، گفت: در پی درگیریهایی که در سه بازی اخیر پیام اتفاق افتاد به بازیکنان تیم کتاب قوانین مسابقات از سوی کمیته انضباطی داده شده است.

محمود صفایی در گفتگو با خبرنگار مهر در مشهد افزود: به بازیکنان تیم اخطار کرده ام که اگر بازیکنی که از مقررات و قوانین چه در زمین مسابقه و چه در خارج از آن سرپیچی کند به سرعت از تیم اخراج می شود چون زمین فوتبال محل رقابت و ورزشی است.

مالک باشگاه پیام در خصوص در آمدزایی تیم گفت: از چندی قبل با بیمه دی قرارداد امضا کرده ایم و 20 درصد از سود حاصل این بیمه به حساب باشگاه پیام واریز می شود تا به عنوان یکی از منابع درآمدزایی از آن استفاده شود.

وی در خصوص اینکه نمایندگی این بیمه به نام باشگاه صادر شده یا به نام شخص ثالث گفت: از آنجایی که اگر نمایندگی به نام باشگاه پیام باشد حقوقی دارد بنابراین این نمایندگی به نام شخص من است تا زمانی که در باشگاه حضور دارم سود حاصل از آن به خزانه باشگاه وارد می شود.

وی ادامه داد: روزی که دیگر با باشگاه همکاری نداشته باشم این نمایندگی را به باشگاه می دهم.

صفایی در خصوص هزینه های انجام داده در خصوص باشگاه پیام گفت: تا الان نزدیک به یک میلیارد و 300 میلیون تومان در باشگاه هزینه کرده ام که مبلغ 400 میلیون تومان آن مربوط به بدهی های پیام است.

وی در خصوص اینکه تمام هزینه ها فقط توسط شخص شما هزینه شده است، گفت: به جز 100 میلیون تومانی که از اداره کل تربیت بدنی قرض گرفته ام بقیه هزینه ها از اعتبارات شخصی من است.

مالک باشگاه پیام در خصوص اختلافات خود با علی حنطه گفت: وقتی که سرمربی تیم من بود باید از او حمایت می کردم حتی با توجه به اینکه از کار او راضی نبودم چون وقتی بازی را با برد از میدان خارج می شد در تمام مصاحبه می گفت ما هیچ مشکل مالی نداریم ولی اگر از مسابقه ای نتیجه نمی گرفت تمام مشکلات را به مدیریت ربط می داد.

وی در ادامه گفت: علی حنطه شجاعت قبول شکست و گردن گرفتن آن را نداشت.

صفایی در پایان گفت: من هیچ اختلافی با آقای صلاحی ندارم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.83547258377075
Qt: 0.27029466629028