پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۸۹ ۰۰:۰۰
چچ
4oCM2LTZh9ix2YjZhtiv2KfZhiDZhdi02YfYr9mKINmF2YrigIzYqtmI2KfZhtmG2K8g2LHYp9mK2q/Yp9mGINin2LIg2K/ZiNqG2LHYrtmHINin2LPYqtmB2KfYr9mHINmD2YbZhtivIA==

در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری ممکن می‌شود؛

‌شهروندان مشهدی می‌توانند رایگان از دوچرخه استفاده کنند

خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد از امکان استفاده عمومی شهروندان از دوچرخه به طور رایگان در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری و ایجاد حمل و نقل سالم در مشهد خبر داد.

مهدی امامی میبدی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد گفت: استفاده از دوچرخه علاوه بر تاثیر شگرفی که در کاهش آلودگی هوا دارد، یکی از راهکارهای اصلی در راستای کاهش ترافیک در کلانشهرها نیز محسوب می‌شود.
وی تاکیدکرد: رواج فرهنگ دوچرخه‌سواری نیازمند ایجاد تسهیلات ویژه‌ای برای دوچرخه‌سواران است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد افزود: رانندگان می‌توانند با پارک وسیله نقلیه خود، این دوچرخه‌ها را که به طور رایگان در پارکینگ‌های عمومی سطح شهر همچون آلتون، رضا، خسروی و شهدا پیش‌بینی شده، تحویل بگیرند.
وی افزود: همچنین شهروندانی که متقاضی استفاده از دوچرخه هستند، می‌توانند با ارائه کارت شناسایی معتبر به پارکینگ‌ها مراجعه و از دوچرخه‌های موجود استفاده کنند.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد اظهار امیدواری کرد؛ طی سال جاری مسیر ویژه دوچرخه‌سواری در خیابان کوهسنگی مشهد ایجاد شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3956747055054
Qt: 2.5555765628815