پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۸۹ ۰۰:۰۰
چچ
2Ybar9mI2K/Zijog2K/ZiNiz2Kog2YbYr9in2LHZhSDYp9iyINin2YrYsdin2YYg2KjYsdmI2YU=

این اتفاقات در ورزش رخ می‌دهد

نگودی: دوست ندارم از ایران بروم

خبرگزاری فارس: مهاجم اخراجی تیم فوتبال پیام مشهد گفت: امیدوارم در جلسه‌ای که فردا با شریفی برگزار می‌کنم با ماندنم در ایران موافقت شود.

جان نگودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اخراجش از ایران اظهار داشت: امیدوارم در جلسه‌ای که فردا با حضور مجتبی شریفی، رئیس کمیته انضباطی برگزار خواهد شد با حضورم در ایران موافقت شود، زیرا من این کشور را دوست دارم و می‌خواهم فوتبالم را در ایران ادامه دهم.

وی گفت: قصد دارم در یک ماه آینده در ایران ازدواج کنم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد و بتوانم در این کشور زندگی کنم. مسئولان پیام نیز به دنبال این مسئله هستند تا بتوانم در این تیم ادامه فعالیت داشته باشم.

مهاجم کامرونی پیام در مورد درگیری با تماشاگران یزدی که منجر به اخراجش از ایران شده است؛ یادآور شد: این اتفاقات در ورزش رخ می‌دهد، اما امیدوارم کمیته انضباطی مرا ببخشد و بتوانم در پیام بازی کنم. تاکنون برگه رسمی اخراج به دست من نرسیده است و تمام مسائل فردا در کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.

جان نگودی، مهاجم کامرونی پیام مشهد به علت درگیری با تماشاگران یزدی در دیدار برابر تربیت در هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال با دستور کمیته انضباطی از ایران اخراج شده است. محمد صفایی، مالک باشگاه پیام نیز از کمیته انضباطی درخواست اخراج این بازیکن را کرد.
انتهای پیام/

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8088939984639
Qt: 1.7352111339569