سه شنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۸۹ ۰۰:۰۰
طبقه بندی: اخبار کوتاه
چچ
2KrZhtmH2KcgMTIg2YXYsdmD2LIg2q/Yp9iy2LPZiNiyINmD2LHYr9mGINiu2YjYr9ix2Ygg2K/YsSDZhdi02YfYryDZhdis2YjYsiDYr9in2LHZhtiv

از 40 مرکز گازسوز کردن خودرو در مشهد؛

تنها 12 مرکز گازسوز کردن خودرو در مشهد مجوز دارند

خبرگزاری فارس: رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و خدمات فنی و خودرویی مشهد گفت: در حال حاضر در مشهد 40 مرکز گازسوز کردن خودرو وجود دارد که از این تعداد تنها 12 مرکز دارای مجوز هستند.

محمدصادق سپهری رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، با بیان این‌که تعداد زیادی از مراکز گازسوز کردن خودرو در مشهد فاقد مجوزند، اظهار داشت: در حال حاضر در سطح مشهد 40 مرکز گازسوز کردن خودرو وجود دارد که از این تعداد تنها 12 مرکز دارای مجوز و 28 مرکز دیگر فاقد مجوز هستند.
رئیس هیئت‎مدیره اتحادیه صنف تولیدکنندگان و خدمات فنی و خودرویی مشهد افزود: شرکت‎های زیرمجموعه گازخودرو حق نصب آزاد لوازم گازسوز خودرو را ندارند.
وی اظهار داشت: مراکز گازسوز کردن خودرو زمانی می‎توانند ادعای مجاز بودن بکنند که فقط از اتحادیه صنف تولیدکنندگان و خدمات فنی و خودرویی مشهد مجوز داشته باشند، در غیر این صورت از هر کدام از نهادها و دستگاه‎های دولتی مجوز بگیرند، مورد قبول نیست.
رئیس هیئت‎مدیره اتحادیه صنف تولیدکنندگان و خدمات فنی و خودرویی مشهد ادامه داد:بسیاری از کارگاه‎های گازسوز کردن خودرو از این اتحادیه مجوز دریافت نکرده‎اند.
سپهری رضایی تصریح کرد: دولت به کارگاه‎های دارای مجوز، وسایل استاندارد و برچسب می‎دهد اما کارگاه‎های فاقد مجوز خودشان برچسب‎هایی را تهیه و روی خودرو می‎زنند.
وی با انتقاد از مراجعه شهروندان به این کارگاه‎ها اظهار کرد: درخواست ما از مردم این است برای گازسوز کردن خودروهای خود فقط به مراکز مجاز گازسوز کردن خودرو مراجعه کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3391833305359
Qt: 2.5234394073486