سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۰:۰۰ ۳۶۷۵۴
طبقه بندی: اخبار کوتاه
چچ
2LHYp9mHINin2YbYr9in2LLZiiDYs9in2YXYp9mG2Ycg2KrZhNmB2YYg2q/ZiNmK2Kcg2KrYudmK2YrZhiDZiNmC2Kog2K/YsdmF2KfZhiDYr9ixINiv2KfZhti02YPYr9mHINiv2YbYr9in2YbZvtiy2LTZg9mKINmF2LTZh9iv

راه اندازی سامانه تلفن گویا تعیین وقت درمان در دانشکده دندانپزشکی مشهد

خبرگزاری آریا- سامانه تلفن گویا و تعیین وقت در دانشکده دندانپزشکی مشهد مقدس راه اندازی شد .

به گزارش آریا به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس ،‌این سامانه با شماره 8832300به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب دندانپزشکی به بیماران در دو نوبت صبح و بعدازظهر راه اندازی شده است .
افراد می توانند پس از اتصال به سامانه تلفن گویا با فشردن کلید یک ( تعیین وقت از کلینیک صبح ) کلید دو ( تعیین وقت از کلینیک ویژه ) ، کلید سه ( ابطال وقت قبلی ) ، کلید چهار (‌ارسال انتقادات و پیشنهادات ) و کلید صفر اتصال به اپراتور از خدمات این مرکز بهره مند شوند .
گفتنی است: فعالیت گروههای درمانی دندانپزشکی در نوبت صبح که کادر درمانی آن را دانشجویان ( با نظارت استادان دانشکده ) تشکیل می دهند روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت الی 16 و فعالیت گروههای درمانی کلینیک ویژه در نوبت بعدازظهر که کادر درمانی آن را استادان دانشکده و دستیاران تخصصی تشکیل می دهند روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 است .
هزینه درمانی کلینیک صبح بر اساس تعرفه های دولتی و در نوبت بعدازظهر ( کلینیک ویژه ) به صورت آزاد محاسبه می شود .
بیماران زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی با ارائه معرفی نامه کتبی به واحد مددکاری در نوبت صبح می توانند پس از مراجعه به واحد مددکاری دانشکده از تخفیفهای درمانی بهره مند شوند.
لازم به ذکر است وقت تعیین شده فقط برای معاینه اولیه و تشکیل پرونده می باشد و پس از آن برای گرفتن وقت درمان از هر یک از کلینیک های ترمیمی ، معالجه ریشه ،‌پروتزو دیگر بخشهای کلینیک با مراجعه حضوری انجام می شود.
وقت پذیرش تلفنی به صورت هفتگی فعال و روزهای چهارشنبه وقت معاینه برای هفته آینده خواهد بود و کلینیک دانشکده در روزهای تعطیل رسمی و پنجشنبه ها تعطیل است .

آدرس کوتاه شده: