سه شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KfZgdiq2KrYp9it2YrZhyDYp9mI2YTZitmGINmG2YXYp9mK2LTar9in2Ycg2YTZiNin2LLZhSDYp9mE2KrYrdix2YrYsSDYp9mK2LHYp9mG2Yog2Ygg2KfYs9mE2KfZhdmKINiv2LEg2YXZhti32YLZhyAzINmF2LTZh9ivICA=

برای نخستین بار و با مشارکت شورای اجتماعی محله خواجه ربیع صورت گرفت؛

افتتاحیه اولین نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی و اسلامی در منطقه 3 مشهد

برپایی نخستین نمایشگاه نوشت افزار و ملزومات ایرانی اسلامی مدرسه در منطقه و با پشتکار اعضای شورای اجتماعی محلات فرصتی برای تقویت زمینه‌های فرهنگسازی ملی و تقویت هبستگی‌های محلی است.

شهردار منطقه 3 مشهد از برگزاری نخستین نمایشگاه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر ایرانی و اسلامی، در راستای تولید و ترویج محصولات متناسب با فرهنگ و ارزش‌های اسلامی در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی یوسف‌زاده بیان کرد: به انگیزه ایجاد فضاهای مناسب، ارزان و در دسترس و در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و ماه مهر، نمایشگاه نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی و اسلامی با هدف ترویج فرهنگ اسلامی با همکاری اعضای شورای اجتماعی محله خواجه ربیع برپا شده و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.
وی با تاکید بر لزوم حمایت از تولید و عرضه محصولات نوشت‌افزار مدرسه منطبق با سبک زندگی ایرانی اسلامی گفت: برپایی نخستین نمایشگاه نوشت افزار و ملزومات ایرانی اسلامی مدرسه در منطقه و با پشتکار اعضای شورای اجتماعی محلات فرصتی برای تقویت زمینه‌های فرهنگسازی ملی و تقویت هبستگی‌های محلی است.
شهردار منطقه 3 مشهد یکی از ویژگی‌های برپایی نمایشگاه‌های عرضه لوازم‌التحریر ایرانی و اسلامی را کاستن از بار سفرهای درونشهری برای تهیه نوشت‌افزار ارزان قیمت توصیف کرد و گفت: لوازم التحریر ارائه شده و نوشت افزارهای این نمایشگاه با قیمت پایین و دسترسی آسان و با در نظر گرفتن شرایط مالی و اقتصادی این محدوده که از اقشار زحمتکش جامعه محسوب می‌شوند، تهیه شده است که امید داریم بار مالی به اقشار کم درآمد آن وارد نشود.
وی تلفیق ارزش‌های ایرانی، اسلامی و زیبایی‌ شناسی هنری در انتخاب نوشت افزار این نمایشگاه را یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد آن برشمرد و خاطرنشان کرد: در تهیه و عرضه محصولات نوشت افزار مدرسه موضوع اقتصاد و فرهنگ توامان مطرح و تعیین کننده است و در واقع برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها ضمن تقویت تولیدکنندگان و عرضه کنندگان نوشت افزار ایرانی اسلامی می‌تواند محلی برای تقویت اقتصاد فرهنگی باشد.
گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ 17 لغایت 21 شهریور ماه سال جاری از ساعت 17 الی 22 در حاشیه آرامگاه خواجه ربیع آماده پذیرایی از از عموم خانواده‌ها است.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8997039794922
Qt: 1.8147127628326