پنجشنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2K7YtyA0MiDYr9ixINmF2LPZitixINm+2KfZitin2YbZhyDYp9mE2YfZitmHINio2Ycg2YXZitiv2KfZhiDZgdmE2LPYt9mK2YYg2KfZgdiq2KrYp9itINmF2YrigIzYtNmI2K8=

از صبح فردا و همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مشهد؛

خط 42 در مسیر پایانه الهیه به میدان فلسطین افتتاح می‌شود

این خط از مسیر بولوار جانباز به بولوار سجاد، دستغیب و سپس به پایانه فلسطین و بالعکس رفت و برگشت دارد.

از صبح فردا و همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، خط 42 اتوبوسرانی در مسیر پایانه الهیه به میدان فلسطین افتتاح می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با بیان این مطلب اظهار کرد: از فردا بیست و یکم فرودین‌ماه جاری و همزمان با روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، خط 42 اتوبوسرانی در مسیر پایانه الهیه به پایانه فلسطین افتتاح می‌شود و با 10 دستگاه اتوبوس اقدام به خدمت‌رسانی به شهروندان می‌نماید.
وی ادامه داد: سرفاصله زمانی هر خط 10 دقیقه است و در صورتیکه افزایش منطقی تعداد مسافر در این مسیر گزارش شود، تعداد بیشتری اتوبوس به سرویس موجود افزوده می‌شود.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه افتتاح این خط جدید اتوبوسی از طریق پوشش بولوار آموزگار اقدام به جابه‌جایی مسافران می‌کند، گفت: با راه‌اندازی مسیر جدیدالحداث بولوار آموزگار، این خط از مسیر پایانه الهیه به بولوار محمدیه و سپس به میدان نمایشگاه می‌رود و بولوار معلم، دندان‌پزشکان و آموزگار به عنوان مسیرهای بعدی از خط تعیین شده است.
عطارزاده افزود: همچنین این خط از مسیر بولوار جانباز به بولوار سجاد، دستغیب و سپس به پایانه فلسطین و بالعکس رفت و برگشت دارد.
وی طول مسیر این خط تازه افتتاح شده را 20 کیلومتر عنوان کرد و گفت: فردا صبح نخستین سرویس این خط در مسیر قرار خواهد گرفت و اقدام به جابه‌جایی مسافران می‌کند.
نجمه کیشی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5097994804382
Qt: 1.1841080188751