شنبه, ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵ ۷۲۴۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KLYstmF2YjZhiDYp9iz2KrYrtiv2KfZhdmKINiz2KfYstmF2KfZhiDYotiq2LTigIzZhti02KfZhtmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINiv2LEg2YXYtNmH2K8g

معاون اداری و مالی شهرداری خبر داد:

برگزاری آزمون استخدامی سازمان آتش‌نشانی شهرداری در مشهد

تمامی داوطلبان برای دریافت جزئیات بیشتر شرکت در آزمون و سایر اقدامات بعدی و دریافت پاسخ سوالات دیگر می‌توانند به سامانه و پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مراجعه کنند.

معاون اداری و مالی شهرداری از استخدام شهرداری مشهد به منظور بکارگیری در سازمان آتش‌نشانی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل انتظاری در ان خصوص گفت: براساس مجوزی که از وزارت کشور دریافت شده است و برای تامین کمبود نیروی انسانی سازمان آتش نشانی آزمونی در اول خرداد ماه 94 برگزار خواهد شد.
وی افزود: اطلاعیه چگونگی و شرایط ثبت نام داوطلبان از تاریخ یک اردیبهشت‌ماه به مدت سه روز در روزنامه‌های خراسان، قدس و شهرآرا چاپ می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به درگاه الکترونیکی emp.mashhad.ir مراجعه نمایند.
معاون اداری و مالی شهرداری مشهد اظهار داشت: ثبت‌نام از طریق سامانه مذکور انجام می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری نیست و هر یک از متقاضیان ضمن ثبت‌نام اینترنتی مدارک لازم خود را نیز از همین طریق ارسال کنند.
انتظاری در ادامه گفت: آزمون دو مرحله‌ای است و ابتدا آزمون علمی برگزار و از بین واجدین شرایط، حداکثر سه برابر ظرفیت مورد نیاز برای انجام تست‌های عملی و تربیت‌بدنی دعوت خواهند شد.
به گفته وی در این استخدام با توجه به شرایط کاری سازمان آتش‌نشانی، کسی می‌تواند در این آزمون شرکت کند که حداقل‌های لازم به لحاظ تحصیلی، سنی و آمادگی جسمانی داشته باشند.
معاون اداری و مالی شهرداری مشهد درخصوص زمان به‌کارگیری نیروهای جدید گفت: پذیرفته‌شدگان نهایی بعد از طی فرایندهای دوره‌ای و اعلام نظر گزینش در دو مرحله به‌کارگیری می‌شوند. ضمن اینکه تعدادی از آنها در 6 ماهه دوم سال 94 کار خود را در سازمان آتش‌نشانی شروع می‌کنند و مابقی در سال 95 فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
انتظاری در خصوص نیروهای شرکتی و مشغول به کار در سازمان آتش‎نشانی بیان کرد: این افراد نیز برای ادامه فعالیت و تبدیل وضعیت استخدامی خود باید در آزمون استخدامی شرکت نمایند.
وی در پایان افزود: تمامی داوطلبان برای دریافت جزئیات بیشتر شرکت در آزمون و سایر اقدامات بعدی و دریافت پاسخ سوالات دیگر می‌توانند به سامانه و پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مراجعه کنند.


 

منبع:
آدرس کوتاه شده: