دوشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۳ ۸۳۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار دهه مهدویت
چچ
2K/ZiNmF2YrZhiDZg9mG2q/YsdmHINi02LnYsSDZhdmH2K/ZiNmK2Kog2K/YsSDZhdi02YfYryDYqNix2q/Ystin2LEg2YXZiuKAjNi02YjYrw==

با حضور شاعران انقلابی کشورهای اسلامی؛

دومین کنگره شعر مهدویت در مشهد برگزار می‌شود

مراسم اختتامیه جشنواره سراسری شعر مهدویت 12 خردادماه همزمان با ایام نیمه شعبان و با حضور دو شاعر انقلابی از کشورهای عراق و یمن در محل فرهنگسرای فناوری و رسانه از ساعت 16:30 الی 20 برگزار خواهد شد.

همزمان با فرارسیدن ایام نیمه شعبان دومین کنگره شعر مهدویت برای دومین سال متوالی در مشهد برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کنگره شعر مهدویت با شعار « تا انقلاب مهدی» با دعوت از شعرای سراسر کشور توسط فرهنگ سرای انتظار در مشهد برگزار خواهد شد.
شرکت در این جشنواره عمومی بوده است و علاوه بر ارسال کارت دعوت به 100 نفر از شعرای مطرح کشوری قریب به 100 نفر از ارائه‌دهندگان آثار مورد قبول نیز در این همایش دعوت به عمل آمده است.
مهلت ارسال آثار تا 8 خرداد ماه است ضمن اینکه فراخوان اولیه دعوت از شاعران 29 اردیبهشت‌ماه جاری آغاز شد و در حال حاضر ارزیابی آثار رسیده توسط داوران انجام می‌شود.
در اختتامیه این جشنواره به ۵ اثر برتر و 12 اثر برگزیده هدایایی ارزنده تعلق خواهد گرفت.
علاقمندان حوزه شعر می‌توانند آثار خود را در رابطه با مهدویت، و پیرامون استکبار ستیزی و عدالت گستری قیام حضرت مهدی(عج) تفاوت انتظار عالمانه و انتظار عامیانه، وحدت مذاهب اسلامی بر موضوع ظهور منجی بشریت، نیمه شعبان روز جهانی مستضعفان، ولایت فقیه، نیابت از ولایت امام عصر(عج)، انقلاب اسلامی و آمادگی جهانی برای انقلاب حضرت مهدی(عج) به دبیرخانه فرهنگ سرای انتظار به نشانی مشهد مقدس، بولوار مجد، فرهنگسرای انتظار و یا به نشانی اینترنتی entezar.enghelabi@gmail.com ارسال نمایند.
گفتنی است؛ مراسم اختتامیه جشنواره سراسری شعر مهدویت 12 خردادماه همزمان با ایام نیمه شعبان و با حضور دو شاعر انقلابی از کشورهای عراق و یمن در محل فرهنگسرای فناوری و رسانه از ساعت 16:30 الی 20 برگزار خواهد شد.


 

منبع:
آدرس کوتاه شده: