سه شنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ۷۷۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار دهه مهدویت
چچ
MjUwINiq2KbYp9iq2LEg2K7Zitin2KjYp9mG2Yog2K/YsSDZhdi02YfYryDYp9is2LHYpyDZhdmK4oCM2LTZiNiv

همزمان با ایام فرخنده میلاد امام زمان (عج)؛

250 تئاتر خیابانی در مشهد اجرا می‌شود

تئاترهای خیابانی با نام‌های پلنگ، اقتصاد، منجی بشریت، فرشته نجات، کاوه ای دیگر، پرفورمنس در ایستگاه‌های مهدویت، فرهنگسراها و پارک‌ها و معابر پرتردد سطح شهر مشهد مقدس اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد گفت: همزمان با ایام فرخنده میلاد مسعود امام زمان(عج) 250 تئاتر خیابانی در سطح مشهد مقدس اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید عسگری اظهار داشت: اجرای تئاترهای خیابانی از 9 خرداد ماه در سطح شهر مشهد آغاز شده و تا 15 خرداد ماه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه این تئاتر ها برای تمامی اعضای خانواده برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: محتوای این برنامه‌ها به گونه‌ای طراحی شده که پاسخگوی نیازهای تمام سلیقه‌ها باشد.
معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد تصریح کرد: منجی بشریت، استکبار جهانی و صهیونیست، داعش و افراطی گری برای تخریب جهان اسلام و مهدویت و انتظار از جمله موضوعاتی بوده که در این تئاترها به آن‌ها پرداخته شده است.
عسگری افزود: تئاترهای خیابانی با نام‌های پلنگ، اقتصاد، منجی بشریت، فرشته نجات، کاوه ای دیگر، پرفورمنس در ایستگاه‌های مهدویت، فرهنگسراها و پارک‌ها و معابر پرتردد سطح شهر مشهد مقدس اجرا می‌شود.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده: