شنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۳۳
چچ
2YXYtNmH2K8g2YXYsdmD2LIg2KrYqNin2K/ZhCDYqtis2LHYqNmK2KfYqiDZg9mE2KfZhti02YfYsdmH2KfZiiDYrNmH2KfZhiDYp9iz2Ko=

رییس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد:

مشهد مرکز تبادل تجربیات کلانشهرهای جهان است

بازدید از فرهنگسرای زیارت، پروژه نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی و پروژه احیای بافت‌های فرسوده مشهد، مسایل سرمایه‌گذاری و آشنایی با نحوه کار در این حوزه و پارک گیاه‌شناسی در لیست بازدید این هیائت لبنانی قرار دارند.

رییس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: مشهد مرکز تبادل تجربیات کلانشهرهای جهان است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین کشیری با بیان این مطلب در جریان نشست با هئیت لبنانی، اظهار کرد: مشهد در حال حاضر مرکز تبادل تجربیات کلانشهرهای جهان است و تجربیات خود را در اختیار دیگر شهرها قرار می‌دهد.
وی با اشاره به برنامه‌های تدارک دیده شده در جریان بازدید هیئت لبنانی از مشهد مقدس، افزود: در سه روز حضور هیئت لبنانی در مشهد بازدیدهایی در نظر گرفته شده که به مسایل تکنیکی می‌پردازد. مانند مرکز فرماندهی قطارشهری و سازمان ترافیک، بازدید از خط یک، 2 و 3 قطار شهری و سایت و کارخانجات بازیافت پسماند.
رییس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد ادامه داد: بازدید از فرهنگسرای زیارت، پروژه نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی و پروژه احیای بافت‌های فرسوده مشهد، مسایل سرمایه‌گذاری و آشنایی با نحوه کار در این حوزه و پارک گیاه‌شناسی در لیست بازدید این هیائت لبنانی قرار دارند.
نجمه کیشی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.0396113395691
Qt: 0.57351136207581