سه شنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۶
چچ
2K/Yp9i02KrZh+KAjNmH2KfZitmF2KfZhiDYsdinINin2LHYsti04oCM2q/YsNin2LHZiiDZg9ix2K/ZhyDZiCDYqNmHINis2YfYp9mGINin2LHYp9im2Ycg2YPZhtmK2YU=

رییس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد:

داشته‌هایمان را ارزش‌گذاری کرده و به جهان ارائه کنیم

آستان قدس رضوی تورهایی ویژه زائران غیرمسلمان در داخل و خارج از حرم مطهر برگزار می‌کند و در آینده نزدیک نیز این موضوع در دستور کار شهرداری قرار می‌گیرد.

رییس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: باید داشته‌هایمان را ارزش‌گذاری کرده و به جهان ارائه کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین کشیری با بیان این مطلب در جریان آخرین روز بازدید تنی چند از مدیران شهری و استانی بیروت لبنان از پروژه‌های شهری مشهد، اظهار کرد: اینگونه در ذهنمان شکل گرفته که هرآنچه در کشورهای پیشرفته وجود دارد از کشور ما بهتر است. این درحالیست که نماینده متروپلیس در جریان بازدید 2 ماه پیش خود از پروژه‌های شهر مشهد، اعلام کرد امکانات موجود در مرکز 137 مشهد در مقام مقایسه با مراکز پاسخگویی بارسلون یا پاریس چیزی کم ندارد و حتی در بحث نرم‌افزاری جلوتر نیز هست.
وی خاطر نشان کرد: این اظهارت گواه آن است که باید داشته‌هایمان را ارزش‌گذاری کرده و آن را به دنیا معرفی نماییم.
رییس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع گردشگری زیارت و گردشگری مذهبی پرداخت و گفت: به میزانی که در حوزه گردشگری زیارت شاهد رشد و پیشرفت بودیم، در حوزه گردشگری مذهبی رشد نداشتیم و برای ایجاد تحول در این زمینه معتقدیم باید مدیریت جامع شهری در این خصوص اعمال شود تا تغییراتی در این زمینه شاهد باشیم.
کشیری با اشاره به برپایی تورهای زیارتی و گردشگری برای زائران غیر مسلمان، بیان کرد: آستان قدس رضوی تورهایی ویژه زائران غیر مسلمان در داخل و خارج از حرم مطهر برگزار می‌کند و در آینده نزدیک نیز این موضوع در دستور کار شهرداری قرار می‌گیرد.
نجمه کیشی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7569421132406
Qt: 1.6031768321991