چهارشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۴۸
چچ
2YHYudin2YTZitiqINiv2LEg2LnYsdi12Ycg2KjZitmG4oCM2KfZhNmF2YTZhCDZh9iy2YrZhtmH4oCMINmG2YrYs9iqINio2YTZg9mHINiz2LHZhdin2YrZh+KAjNqv2LDYp9ix2YrigIwg2KfYs9iq

عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

فعالیت در عرصه بین‌الملل هزینه‌ نیست بلکه سرمایه‌گذاری‌ است

ضرورت دارد که مدیران و مسوولان شهر مشهد زبان انگلیسی و عربی را فرا بگیرند و باید نسبت به آموزش آنان اقدام شود.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هزینه‌کردهای حوزه بین‌الملل، سرمایه‌گذاری‌های گردشگران خارجی را به دنبال دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن پژمان در سلسله نشست‌های هم‌اندیشی همدلی و همزبانی در فعالیت‌های بین‌المللی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم نهاد با هم در ارتباط هستند، افزود: سازمان‌های بین‌المللی روابط بین ملت‌ها است و نه دولت‌ها.
وی عنوان کرد: باید سیاست واحدی بین شهرداری و شورا شکل بگیرد تا این حوزه با تمام توان فعالیت خویش را دنبال کند .
عضو شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: خروجی سفرهای خارج از کشور مدیران شهرداری از اهمیت بسیاری برخوردار است و تجربه‌های موفقی را برای شهر مشهد به ارمغان دارد و می‌توان با این موضوع سرمایه‌گذاری کرد و هزینه‌ها را کاهش داد.
پژمان با اشاره به اینکه، زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک تمامی کشورها و ارتباط‌های بین‌المللی به شمار می‌آید، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که مدیران و مسوولان شهر مشهد زبان انگلیسی و عربی را فرا بگیرند و باید نسبت به آموزش آنان اقدام شود.
وی بیان کرد: افراد مستقر در کیوسک‌های راهنمای زائر باید به زبان‌های انگلیسی و عربی مسلط باشند و مکان‌های رفت و آمد زائران و گردشگران را بشناسند تا راهنمایی خوبی به آنان صورت گیرد.
زهرا غلامی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2498931884766
Qt: 0.66191506385803