چهارشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۴۷
چچ
2YXZiNiy2Ycg2KfZgdiq2K7Yp9ix2KfYqiDYqNmK2YbigIzYp9mE2YXZhNmE2Yog2K/YsSDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDYp9mK2KzYp9ivINi02YjYrw==

رئیس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد:

موزه افتخارات بین‌المللی در شهرداری مشهد ایجاد شود

وجود سایت انگلیسی، نگارش اسناد بالادستی، بهره‌گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته روابط عمومی و بین‌الملل و زبان انگلیسی برای ارتقای روابط خارجی و بین‌الملل شهرداری مشهد ضروری است که باید از این ظرفیت‌ها در این راستا استفاده شود.

رئیس اداره روابط خارجی مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: با توجه به اینکه مستندات افتخارات شهر مشهد در همه جا پراکنده‌اند، می‌توان آن‌ها را در یک‌جا گرد آورد و اتاق و موزه‌ای به عنوان افتخارات شهرداری مشهد ایجاد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین کشیری در سلسله نشست‌های هم‌اندیشی همدلی و همزبانی در فعالیت‌های بین‌المللی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: با توجه به اینکه شهرداری مشهد در سال‌های اخیر در حوزه بین‌الملل موفق عمل کرده و عنوان‌های مختلفی را کسب کرده است، همین امر خود سبب حضور مسئولان و مدیران کشورهای مختلف شده است. در این راستا به منظور ارائه دستاوردهای بین‌المللی شهرداری باید موزه‌ای برای افتخارات بین‌المللی شهرداری مشهد اختصاص یابد.
وی اظهار کرد: وجود سایت انگلیسی، نگارش اسناد بالادستی، بهره‌گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته روابط عمومی و بین‌الملل و زبان انگلیسی برای ارتقای روابط خارجی و بین‌الملل شهرداری مشهد ضروری است که باید از این ظرفیت‌ها در این راستا استفاده شود.
زهرا غلامی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1051926612854
Qt: 2.1660144329071